РоміТаль (RomiTal), центр лазерної естетики

РоміТаль (RomiTal), центр лазерної естетики

add_box Гінекологія Дерматологія Косметологія Масаж Пластична хірургія УЗ-діагностика ... ще
Центр лазерної естетики «РоміТаль» вже понад шістнадцять років є лідером в області вітчизняної пластичної хірургії і косметології. У центрі працює високопрофесійна команда фахівців - пластичних хірургів, дерматологів, косметологів, готових застосувати свій досвід і навички на ваше благо.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 20:00
вул. Пушкінська, 38на карті
Шевченківський м.Площа Українських Героїв

З 2000 року клініка «РоміТаль» пропонує пацієнтам широкий вибір послуг в області естетичної медицини.

Провідні напрямки роботи клініки:

• лазерні процедури,
  • естетична і пластична хірургія,
  • гінекологія,
  • судинна терапія.

Сучасні лазерні установки забезпечують пацієнтам якісні послуги з омолоджування шкіри, усунення розширених судин, видалення пігментних плям, веснянок. Комплексний підхід до проблем пацієнтів дозволяє отримати відмінні результати.

Центр лазерної естетики «РоміТаль» оснащений високотехнологічним лазерним обладнання, яке дозволяє використовувати різні методики.

Серед застосовуваних інноваційних технологій необхідно відзначити:

• ендовенозну лазерну коагуляцію,
  • лазерне склерозування,
  • шліфування шкіри за допомогою лазерної установки «Acu Pulse» Lumenis,
  • безопераційну підтяжку обличчя і тіла нитками aptos,
  • безін'єкційна мезотерапія
  • та інші сучасні способи підтримки і відновлення молодості, краси.

Клініка «РоміТаль» проводить медичні процедури в області урології, гінекології, дерматології, займається лікуванням варикозної хвороби вен. Також представлений ряд косметологічних процедур - лазерна епіляція, косметологія обличчя та тіла.

Пластична хірургія представлена ​​професіоналами вищого рівня, що дає можливість проведення операцій по корекції повік, носа, вушних раковин, живота, стегон, грудей, сідниць, підтяжку шкіри.

Тут працюють досвідчені пластичні хірурги, доктора наук, лікарі вищої кваліфікації, визнані фахівці в своїй області.

Лікарі центру співпрацюють з колегами з різних країн, вдосконалюють навички роботи на профільних медичних конференціях. Високий рівень професіоналізму персоналу клініки «РоміТаль» дозволяє пацієнтам отримати кваліфіковану медичну допомогу, зберегти здоров'я і молодість на довгі роки. Фахівці гарантують якісний і тривалий результат.

Зручне розташування і демократичні ціни роблять послуги доступнішими для пацієнтів.

Центр естетичної медицини «РоміТаль» — це сучасна клініка, що дозволяє зберегти молодість і красу за допомогою пластичної хірургії, лазерних технологій і комплексних методик.

Вікторія 02 Березень 2024
Клініка дуже сподобалася. Комфортно було у клініці.
Наталія 22 Лютий 2024
Дуже сподобалося у клініці, гарна дуже клініка. Приємні, уважні дівчата на рецепції, саме перебування у клініці  приємне було. Реально є з чим порівнювати, тому обслуговування і сервіс були на найвищому рівні. У самій клініці чисто, красиво. Дуже зручне місце розташування самої клініки.
Алиса 27 Листопад 2019
Все хорошо, это был первый мой визит.
Надежда 30 Січень 2019
Персонал клиники прекрасный. Девочка на reception приятная, вежливая, услужливая.
Лариса 21 Березень 2018
Буду обращаться только в эту клинику.