Медичний центр «IVMED» (Айвімед)

Медичний центр «IVMED» (Айвімед)

add_box Гінекологія Репродуктологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
IVMED - це медичний центр сучасних репродуктивних технологій. Наша клініка відкрилася у 2013 році і з того часу тисячі сімей в Україні та за кордоном стали щасливими батьками! Наша головна мета – зробити все можливе (і неможливе), щоб втілити у життя вашу мрію стати батьками.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янський м.Вокзальна

У клініці IVMED ми пропонуємо комплекс послуг з лікування всіх типів безпліддя:

• внутрішньоматкова інсемінація,
  • ЕКЗ,
  • ICSI,
  • кріопротокол,
  • генетична діагностика,
  • донорські програми,
  • сурогатне материнство.

Передова ембріологічна лабораторія, генетична лабораторія, власна база донорів біоматеріалу, інноваційна електронна система контролю за біоматеріалом (IVF ID WITNESS SYSTEM) – робота новітнього обладнання та наших досвічених лікарів допомагає здійснювати ваші мрії про батьківство.

Філософія «Айвімед» — репродуктивна бездоганність, заснована на трьох принципах нашої роботи:

1. Успішність лікування

Ми починаємо лікування безпліддя з найпростіших методів і далі при необхідності переходимо до більш складних й високотехнологічних.
Постійне вдосконалення медичних знань, ретельний контроль всіх процесів і аналіз результатів, в поєднанні з найсучаснішим діагностичним і лікувальним обладнанням наших лабораторій, дозволяють нам пропонувати комплексні послуги найвищої якості.

2. Відповідальна обізнаність

Пацієнт «Айвімед» завжди має змогу оцінити запропоновану тактику лікування і її ефективність та прийти до узгодженого рішення з лікарем щодо того, які заходи будуть прийматися на кожному етапі його лікування.
Клініка надає відкриту і точну інформацію про вартість всіх послуг до початку лікування, щоб пацієнт зміг оцінити фінансові рамки терапії та її економічну ефективність. Це виключає будь-які фінансові несподіванки.

3. Індивідуальна підтримка

Для нас на першому місці — пацієнт. І ми знаємо, який непростий шлях доводиться пройти кожній парі, щоб стати батьками. Тому ми дбаємо про максимально комфортні умови для кожного пацієнта в нашій клініці. Відносини між пацієнтом та лікарем нашої клініки побудовані на взаємній повазі та довірі.

Диана 30 Квітень 2020
Уютная чистая клиника на территории ЖК. Вход по домофону. Приятные девушки на ресепшене.
Татьяна 29 Лютий 2020
Из минусов клиники, отмечу разве что очень большое количество посетителей и небольшую суету. В остальном - все отлично.
Вячеслав 15 Лютий 2020
Клиника чистая, аккуратная.
Анастасия 10 Січень 2020
Клиника комфортная и без очередей.
Маргарита 28 Грудень 2019
В клинике хорошо, уютно