Репродуктивна клініка «ЛІТА»

Клініка
№ 2362
Акушерство, Гінекологія, Репродуктологія

Клініка репродуктивної медицини «LITA» надає послуги по гінекології, планування та ведення вагітності, спеціалізується на діагностиці та лікуванні всіх форм безпліддя, використовуючи методи допоміжних технологій, в тому числі програми ЕКО, сурогатне материнство і донорство ще

• Нд: вихідний

вул. Дніпровська набережна, 28. На карті

Дарницький , м.Осокорки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка репродуктивної медицини «LITA» - це команда висококваліфікованих фахівців з успішним досвідом в сфері репродуктології. Доктора мають міжнародний досвід роботи, вони регулярно приймають участь в медичних конференціях, публікують свої наукові роботи та є членами Української асоціації репродуктивної медицини. Лікарі дбайливо супроводжують своїх пацієнтів від першого візиту в клініку до здійснення мрії - стати батьками здорової дитини.

Експерти працюють з новітнім обладнанням, а деякий з них єдине в Україні, в тому числі станція для проведення процедури запліднення in vitro з сучасною системою мікроманіпуляторів останньої версії і лазером Lykos, завдяки якому можна проводити допоміжний лазерний хетчинг і біопсію ембріонів. За допомогою сучасного обладнання лікарі проводять комплексну діагностику для виявлення причин безпліддя, індивідуально підбирають ефективні методи лікування, а також використовують методи допоміжних репродуктивних технологій.

Основні напрямки клініки:

• консультації фахівців;
  • планування та ведення вагітності;
  • діагностика і лікування безпліддя всіх форм;
  • сурогатне материнство;
  • донорство;
  • гінекологія.

Клініка оснащена електронною системою захисту даних і біологічного матеріалу IVF-ID.

Ця система здійснює перевірку і контроль відповідності зашифрованих за допомогою електронних чіпів даних пацієнта з даними на контейнерах і пробірках з біологічним матеріалом, що виключає людський фактор. А це значить, що в клініці неможливо переплутати або втратити інформацію про пацієнта.

Клініка постійно підвищує рівень якості послуг, дотримується високих стандартів, використовуючи інноваційні методи і багаторічний досвід лікарів, щоб допомогти парам, у яких були невдалі спроби. Затишні палати, дружня і тепла атмосфера допомагають відчути пацієнтам максимальну турботу і забути, про те, що вони знаходяться в медичному закладі.

Клініка теж виглядає чудово. Особливо дівчата на рецепції, такі уважні та доброзичливі!

Ярина, 25.09.2020
Дивитися всі відгуки