PRO HEALTH clinic

PRO HEALTH clinic

Клініка
add_box Неврологія Оториноларингологія Ревматологія Стоматологія Флебологія Хірургія
Оплата карткою
PRO HEALTH clinic — це медичний заклад, у якому надають послуги за такими напрямками, як: отоларингологія, судинна хірургія, флебологія, ревматологія, хірургія та стоматологія. У клініці працюють кваліфіковані лікарі, які застосовують у своїй роботі сучасні та дієві методики лікування. Для досліджень використовують сертифіковане обладнання
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т Перемоги, 119/121на карті
Святошинський м.Академмістечко м.Житомирська м.Святошин м.Нивки

PRO HEALTH clinic це медичний заклад, у якому надають послуги вузького профілю. У центрі є можливість відвідати консультативний прийом, огляд, первинну діагностику і на основі цього вже лікар підбере відповідну схему лікування.

Напрями

У PRO HEALTH clinic вам можуть надати допомогу за такими напрямками:

• отоларингологія (доросла і дитяча);
  • щелепно-лицьова хірургія;
  • стоматологія;
  • судинна хірургія;
  • флебологія.

Фахівці

У клініці працюють фахівці, які мають вищу медичну освіту. Вони на постійній основі вдосконалюють рівень кваліфікації за допомогою курсів, семінарів, майстер-класів, науково-практичних конференцій та іншого. Завдяки цьому медичні працівники застосовують сучасні методики лікування з позитивним впливом на швидкість одужання.

Переваги

• Наявність повного спектру послуг. Від консультативного прийому і діагностики до оперативного втручання і профілактики
  • Ресурсне забезпечення. У стінах клініки є обладнання вищого класу, лікувальні препарати, а також працюють найкращі лікарі України.
  • Якісний сервіс. У PRO HEALTH clinic дбають не тільки про ваше здоров'я, а й про ваш комфорт.
Євангеліна 23 Квітень 2024
Клініка сподобалася, гарні враження
Юлія 15 Квітень 2024
В клініці все добре, на ресепшен персонал привітно зустрів, провели до лікаря, все дуже уважно
Альона 10 Квітень 2024
Все було супер, клінікою і лікаркою задоволена, продовжу лікуватись у неї, дякую.
Олександра 03 Квітень 2024
Клініка сподобалася, все було дуже гарно.
Анастасія 01 Квітень 2024
Клініка не викликала жодних питань, мене усе влаштувало.