Олтім Клінік

Олтім Клінік

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія Косметологія ... ще
Медичний центр Олтім Клінік — сучасний заклад охорони здоров'я, що надає амбулаторно-поліклінічну медичну допомогу дорослим і дітям. Медичний центр надає широкий спектр консультативних і лікувальних послуг, а також володіє широкими діагностичними можливостями завдяки сучасній апаратурі експертного класу.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
Коцюбинське, вул. Доківська 14/1на карті
Святошинський м.Святошин

Медичний центр Олтім Клінік зібрав унікальну команду фахівців — понад 20 лікарів з величезним досвідом працюють разом на благо пацієнтів.
Комплексний підхід — перевага клініки, що об'єднує досвід і знання фахівців різних профілів для кращого результату в лікуванні та діагностиці різних захворювань.
Олтім Клінік надає допомогу не тільки дорослим, але й дітям з першого року народження.

Напрямки медичного центру:

• Терапія
  • Педіатрія
  • Сімейна медицина
  • Доросла та дитяча отоларингологія
  • Доросла та дитяча ортопедія і травматологія
  • Гастроентерологія

• УЗ-дослідження
  • Ендоскопія
  • Холтерівське моніторування
  • Лабораторна діагностика

Різні програми і чек-апи дозволяють не тільки правильно стежити за своїм здоров'ям, а й економити на цьому.

Переваги медичного центру:

• Оперативність (послуги клініки надаються в призначений час і без черг)
  • Доступність (розумні ціни на послуги)
  • Комфортність (комфортна зона очікування, поряд аптека і медсестра)
  • Професіоналізм (лікарі медичного центру мають високу кваліфікацію і великий професійний досвід)

Олтім Клінік — це медицина експертного рівня за доступними цінами.

Світлана 27 Лютий 2024
Дуже сподобалася клініка. Все добре було, нормально все пройшло.
Тетяна 14 Лютий 2024
Нормальна, чиста клініка.
Олександра 06 Лютий 2024
Все добре пройшло. Клініка чудова. Дякую.
Максим 25 Листопад 2023
Треба було підійматися сходами, у нашому випадку це було дуже некомфортно. Ясно якщо здорова людина, то це ще зрозуміло, нам було важкувато підійматися.
Александр 16 Грудень 2021
Визит мне понравился, персонал дружелюбный, профессиональный. Меня обслужили быстро. Визитом в клинику остался доволен.