Нью Клініка (New Clinic)

Нью Клініка (New Clinic)

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Проктологія Репродуктологія УЗ-діагностика Урологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Нью Клініка (New Clinic) – медичний центр сучасної діагностики та малоінвазивної технології. Сучасний і індивідуальний підхід до лікування. Технології, які застосовує клініка – це ультрасучасні досягнення медицини в проктології, гінекології, хірургії, урології і ендоскопії (колоноскопія, гастроскопія) і УЗД.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул.Почайнинська, 25/49, офіс 73на карті
Подільський м.Контрактова площа

Команда Нью Клініка (New Clinic) – це колектив досвідчених прогресивних лікарів, що пропагують сучасний, технологічний підхід до діагностики та лікування пацієнтів, заснований на досвіді провідних світових медичних центрів.

Клініка створювалася для того, щоб застосувати досвід іноземних лікарів, у яких проходили стажування фахівці клініки.

Лікарі клініки є висококваліфікованими фахівцями, які працюють на результат і готові працювати з пацієнтами будь-якої складності. У клініці є можливість проведення огляду відразу декількома лікарями, проведення консиліумів для більш детального розбору аналізів і поглибленого вивчення історії хвороби. Такий підхід до вирішення проблеми багаторазово підвищує ефективність діагностики та лікування захворювань.

Базові напрямки клініки:

• гастроентерологія;
  • эндоскопія;
  • УЗД.

Основні переваги New Clinic:

• доступні ціни на консультування, діагностику і лікувальні процедури;
  • хірургія одного дня;
  • оперативність прийому;
  • відсутність черг;
  • фахівці з високою кваліфікацією;
  • вигідні акційні пропозиції і комплексні програми;
  • навчання здоровому і правильному способу життя.

Будь-які аналізи, УЗД всіх органів і систем, ЕКГ, види ендоскопічної діагностики, малі хірургічні втручання і технології, які застосовуються в клініці – це ультрасучасні досягнення медицини в проктології, гінекології, хірургії, урології, ендоскопії (колоноскопія, гастроскопія) і УЗД.

Устаткування клініки:

• УЗД апарат "Toshiba Xario
  • Лазер хірургічний діодний "LIKA-surgeon +"
  • Стійка гістероскопічна Olympus
  • Стійка ендоскопічна Fujinon
  • Центрифуга лабораторна CM-3 MICROmed
  • Кольпоскоп "Scaner MK-300" з цифровою відеосистемою
  • Негатоскоп
Олена 17 Травень 2024
Сподобався підхід до пацієнта, уважність, професійність та делікатність лікаря гінеколога Масляної Ірини Ярославівни.
Богдан 17 Лютий 2024
Швидко, зручно, професійно.
Марія 02 Грудень 2023
У клініці нас дуже гарно прийняли. Дякую.
Жанна 13 Липень 2023
Залишилась дуже задоволена.