Медичний центр Цертус (Certus)

Медичний центр
Косметологія, Оториноларингологія, Пластична хірургія, Стоматологія
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

Медичний центр «Цертус» надає весь комплекс послуг з косметології, пластичної мікрохірургії, отоларингології та стоматології. Співробітники клініки - висококваліфіковані лікарі, які проводять пластичні операції і процедури, спрямовані на боротьбу з передчасним старінням шкіри; здійснюють «малі» хірургічні втручання з видалення новоутворень, рубців, судинних дефектів. ще

• Нд: вихідний

вул. Петра Запорожця, 26. На карті

Деснянський , м.Чернігівська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

CERTUS - провідна клініка пластичної хірургії в Україні. Фахівці клініки надають широкий спектр послуг в галузі естетичної хірургії, класичної та ін'єкційної косметології, стоматології та отоларингології. У роботі використовуються новітні медичні підходи і передові технології, щоб пацієнти були задоволені і впевнені в результаті. Також в клініці CERTUS ви можете пройти консультацію у хірурга з застосуванням програм 3-D моделювання.

Робота клініки у цифрах:

• 23 роки практики
  • 213 наукових публікацій наших лікарів
  • 15 патентів на винаходи у наших хірургів
  • 30000+ обслужених пацієнтів
  • 20000+ успішних пластичних операцій
  • 25000+ наданих косметологічних послуг

У центрі надають такі послуги:

• гіпербарична оксигенація;
  • лазерне шліфування для усунення наслідків вугрового висипання, а також зморшок і рубців;
  • лазерна корекція зморшок та "звислостей" на шкірі повік;
  • підтяжка шкіри обличчя, шиї, чола (традиційна і ендоскопічна), корекція надбрівних дуг;
  • ринопластика;
  • отопластика;
  • корекції форми губ, скул, підборіддя;
  • косметичне видалення доброякісних новоутворень молочних залоз з подальшим відновленням їх форм;
  • зміна розмірів і обсягів молочних залоз;
  • ендопротезування молочних залоз виробами з різними наповнювачами (виробники - американські фірми McGhan, Mentor);
  • корекція тіла за допомогою вакуумного видалення жиру (німецький апарат Aеsculap), липофілінг і контурна пластика біогелем;
  • усунення обвислої шкіри в районі живота і стегон;
  • ендопротезування сідниць;
  • ендопротезування гомілок (усунення кривизни);
  • корекція розмірів і форми зовнішніх статевих органів;
  • вазорезекція;
  • процедура з відновлення невинності і зменшення розмірів піхви;
  • венекктомія або склеротерапія при варикозній хворобі;
  • усунення плоскостопості, випираючих кісточок і викривлення пальців стопи;
  • мікрохірургічні операції при травмах кисті і судин кінцівок;
  • септопластика;
  • тонзилектомія;
  • ортодонтія;
  • імплантація;
  • пародонтологія;
  • консультації з питань післяопераційного догляду за шкірою.

Звертаючись до медичного центру «Цертус», ви завжди можете розраховувати на уважне ставлення фахівців і медичного персоналу, висококваліфіковану допомогу і індивідуальний підхід!

Все было отлично, Пинчук Василий Дмитриевич очень душевно отнесся. Профессиональный, уход очень классный. Мед сестрички очень внимательные. Просто забегают каждые 10-15 минут. Спрашивают как состояние. Наркоз очень легко прошел. Все отлично. Результат из того что я сейчас вижу-очень довольна. Я была в нескольких клиниках. Но эта очень понравилась.

Екатерина, 19.02.2020

Персонал вежливый, все быстро и качественно.

Иван, 06.10.2016

Очень довольна клиникой, меня встретили, все объяснили, провели, медсестры очень понравились. вообще весь персонал очень внимательный, доктор очень понравился.

Алена, 24.12.2015

В клинике комфортно, уютно, хотя долго искала, но встретили, тепло приняли, провели, показали, проконсультировали, объяснили.

Екатерина, 07.09.2015

В клинике не ощущаешь психологического напряжения, а девушка на рецепции уделила максимум внимания.

Евгения, 25.06.2015
Дивитися всі відгуки