Медичний кабінет «Ля Мед»

Медичний центр
МОЗ України №1758 від 27.09.2018
Гастроентерологія, Кардіологія, Неврологія, УЗ-діагностика

Медичний кабінет «Ля мед» надає послуги кваліфікованих фахівців в напрямках: гастроентерологія, кардіологія, неврологія, дерматовенерологія, УЗ-дослідження. Тут Ви отримаєте комплексне обстеження і повноцінне рішення проблеми зі здоров'ям. ще

• Сб-Нд: 10:00-14:00

вул. Депутатська, 15/17, офіс 2. На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Приватний медичний кабінет «Ля мед» — це місце, де Вас завжди вислухають, зрозуміють і допоможуть. У «Ля Мед» зібралися висококласні фахівці: гастроентеролог, дерматолог, невропатолог і кардіолог. Це основні напрямки, які дозволяють діагностувати проблеми пацієнтів та допомогти впоратися з ними. Ще один безумовний плюс центру — послуги УЗД. Як відомо, в людському організмі все взаємопов'язано. Отже, кожну скаргу пацієнтів в центрі розглядають системно, з точки зору різних фахівців, враховуючи результати досліджень. Це і є запорукою успіху.

Переваги медичного кабінету «Ля мед»:

• Кардіологія
  • Неврологія
  • Дерматовенерологія
  • УЗ-дослідження:
    • органів черевної порожнини і заочеревинного простору;
    • щитовидної залози;
    • серцево-судинної системи;
    • органів малого таза у жінок і чоловіків;
    • молочних залоз.

Пріоритетом клініки є гастроентерологія, де висококласний фахівець проведе огляд пацієнта, ультразвукове дослідження, визначить подальшу тактику ведення пацієнта (рекомендації по харчуванню, план обстеження і лікування, враховуючи супутні патології). Обстеження проводиться на апараті експертного класу Philips HD 5000.

Тепло, підтримка і професіоналізм — все це в маленькому, але дуже затишному медичному кабінеті. Приходьте, і Ви переконаєтеся в цьому.