Медичний центр «Медсейв +»

Медичний центр «Медсейв +»

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія Неврологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
«Медсейв +» - багатопрофільний медичний центр , що спеціалізується у наданні ефективної медичної допомоги для усієї сім’ї завдяки команді досвідчених фахівців, наявності високоточного діагностичного обладнання та приділенню максимальної уваги кожному пацієнту.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Щербаківського 45 А, 2 поверхна карті
Шевченківський м.Нивки

«Медичний центр «Медсейв+» - це спеціалізований медичний центр для дітей та дорослих.

Медичний центр спеціалізується у таких напрямках як :

• неврологія
  • фізіотерапія
  • функціональна
  • ультразвукова та нейродіагностика

У «Медсейв +» ви зможете отримати такі послуги як:

• консультації профільних і вузькопрофільних фахівців
  • ботулінотерапія при мігренях
  • терапевтичний та лікувальний плазмофорез
  • діагностичні дослідження
  • складання програм на ведення вагітності
  • вакцинація
  • забір аналізів для лабораторних досліджень
  • фізіотерапія на апаратах “BTL”
  • послуги денного стаціонару
  • консультації та надання медичної допомоги на дому тощо

Неврологічний та епілептичний напрямок

У медичному центрі «Медсейв +» особлива увага приділяється неврологічному та епілептичному напрямку для дорослих та дітей, а також лікуванню таких захворювань як :

• розсіяний склероз
  • порушення сну
  • тривожний стан
  • запаморочення
  • неврит
  • захворювання хребта та суглобів тощо

Високоточне діагностичне обладнання медичного центру дозволяє проводити такі види дослідження як:

• електроенцефалографія
  • електронейроміографія
  • доплерографія, УЗД та інші

Завдяки цьому фахівці медичного центру мають змогу якнайшвидше діагностувати та ефективно вирішити наявні патологічні проблеми

Фізіотерапія

Медичний центр «Медсейв+» також забезпечує пацієнтів якісними методами фізіотерапевтичного лікування завдяки сучасним англійським апаратам BTL, які включають у собі: електростимуляцію, ультразвукову терапію, магнітотерапію, лазеротерапію, що сприяє якнайшвидшому усуненню болі та наявних проблем.

Денний стаціонар

Також у медичному центрі є послуги денного стаціонару, де ви можете отримати якісну медичну допомогу та пройти необхідні вам процедури, узгоджені вашим лікуючим лікарем без довготривалої госпіталізації.

«Здорова людина – Здорова нація»

Наталія 02 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася, у клініці було затишно, персонал дуже ввічливий. Обслуговування та сервіс були на високому рівні.
Анастасія 15 Квітень 2024
Дуже сподобалася дана клініка. Буду з  впевненістю рекомендувати цю клініку всім своїм знайомим, якщо їм буде потрібна кваліфікована медична допомога.
Олег 08 Квітень 2024
Консультацією невролога у Ніколайчука Андрія Сергійовича, залишився задоволеним.
Софія 22 Березень 2024
Клініка хороша. Лікар, Маркін Євгеній, приємний, уважний, має гарний підхід до дітей. Нам сподобалося, візитом в клініку задоволені
Яна 10 Березень 2024
Все дуже сподобалося у клініці.