Клініка Медельвейс

Медичний центр
Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Кардіологія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Сімейна медицина, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

Основним пріоритетом "Медельвейса" є високий рівень кваліфікації медиків центру. Висока якість обслуговування обумовлено і сучасним медичним обладнанням, завдяки якому лікарі швидко і ефективно виявляють і лікують хвороби. Співробітники центру "Медельвейс" надають високоякісні медичні послуги, вони постійно вдосконалюють систему послуг, що надаються, переймають передовий досвід у різних областях медицини. Турбота про своїх клієнтів - ще один пріоритет успішної роботи "Медельвейса". Цінова політика послуг, що надаються центром, порадує навіть пенсіонерів і студентів. А сприяють цьому різні акції, які періодично проводять в клініці "Медельвейсе" ще

• Нд: 10:00-15:00

вул. Ломоносова, 77. На карті

Голосіївський , м.Іподром, м.Виставковий центр

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка дуже гарна, сучасна, привітний персонал. Тільки гарні враження

Аминат, 10.06.2021

Вежливый персонал. Cмогли принять раньше, чем было назначено. Удобное местоположение. Есть парковка. Клиника произвела хорошее впечатление.

Леонід, 04.06.2021

Клиника норм. Для такой ценовой категории - очень даже отлично!

Светлана, 28.09.2020

Персонал вежливый, обслуживание быстрое, цены не заоблачные. Впечатление осталось приятное.

Маргарита, 18.06.2020

Персонал дружелюбный, все приятно быстро качественно.

Олеся, 20.03.2020
Дивитися всі відгуки