LaserOne (ЛазерВан), центр лазерної медицини

LaserOne (ЛазерВан), центр лазерної медицини

Клініка
add_box Дерматологія Косметологія Пластична хірургія ... ще
«LaserOne» ( «ЛазерВан») - це інноваційна клініка пластичної, лазерної хірургії та дерматокосметології, першочерговим завданням якої є збереження краси, молодості та здоров'я пацієнтів. Передові лазерні технології, новітнє обладнання та фахівці високого рівня допомагають в індивідуальному порядку задовольнити естетичні потреби будь-якого пацієнта.
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 21:00
вул. Московська, 46/2на карті
Печерський м.Арсенальна м.Кловська м.Печерська

Клініка «LaserOne» ( «ЛазерВан») пропонує пацієнтам широкий спектр ефективних послуг в області лазерної хірургії, пластичної хірургії і дерматокосметології, які пройшли багаторічну апробацію в передових медичних установах країн Європи і США, що підтверджують їх дієвість і безпеку для пацієнта.

Інноваційні технології в поєднанні з власними напрацюваннями фахівців клініки «LaserOne» ( «ЛазерВан») в змозі допомогти вирішити будь-яку проблему пацієнта клініки і задовольнити будь-яку його потребу, що стосується збереження краси та молодості.

Перелік послуг, які надають у клініці «LaserOne» ( «ЛазерВан»):

• лазерна ліпосакція (ліполіз);
  • корекція підвищеної пітливості (гіпергідрозу) лазером;
  • лазерна блефаропластика;
  • пластика вушних раковин;
  • мамопластика;
  • ринопластика;
  • кругова підтяжка обличчя;
  • пересадка волосся;
  • видалення ліпоми, атероми;
  • інтимна пластика за допомогою лазера;
  • липофілінг;
  • корекція ореолу і соска грудей;
  • фракційне лазерне омолодження;
  • ліфтинг неодимовим лазером;
  • лазерний пілінг;
  • лазерне видалення рубців, судин, розтяжок і т.д .;
  • лазерна епіляція (олександритовий і неодимовий лазер);
  • біоармування;
  • біоревіталізація;
  • контурна пластика;
  • плазмоліфтинг;
  • мезотерапія;
  • ін'єкційна терапія гіпергідрозу і ін.
  • видалення новоутворень

Сучасна лазерна хірургія неможлива без передового обладнання. У клініці «LaserOne» ( «ЛазерВан») лікарі працюють на сертифікованому обладнанні від лідера ринку в області медичної лазерної апаратури - італійської компанії «DEKA», і всі апарати 2013 року випуску.

Обладнання, що використовується в клініці «LaserOne» ( «ЛазерВан»):

• Лазерний апарат SmartLipo, який використовується для проведення лазерного ліполізу, інакше - лазерної ліпосакції, а також терапії підвищеної пітливості. З його допомогою вдається з мінімальною травматичністю (без розрізу шкіри, а через крихітні проколи діаметром 1 мм) руйнувати клітини жирової тканини, забезпечуючи ефект ліпосакції.
  • Лазерний апарат Synchro Repla: Y, застосовуваний для лазерної епіляції будь-якої ділянки шкіри, корекції пігментних плям, лазерного омолодження і видалення судин. В апараті поєднується олександритовий і неодимовий лазер, що дозволяє здійснювати епіляцію на засмаглій і смаглявій шкірі, і видаляти руді, світлі, сиві і пушкові волосся.
  • Лазерний апарат SmartXide DOT є єдиним лазером СО2, робота якого побудована на генеруванні випромінювання за двома революційними технологіями: SmartPulse і SmartStack. Завдяки цьому за допомогою апарату можливо усунення рубців будь-якого походження та пігментних плям, а також корекція глибоких зморшок.

Керуючись принципами професіоналізму, чесності і прозорості у відносинах з пацієнтом і індивідуальним підходом, клініка «LaserOne» ( «ЛазерВан») підтверджує свій статус, як найкраща клініка естетичної хірургії і дерматокосметології для пацієнта.

Костянтин 02 Червень 2024
Був із візитом у Дубовенко Алли Володимирівни, залишився задоволеним, можу відзначити, що вона професіонал своєї справи, добре надала потрібну мені послугу, залишився задоволеним.
Наталия 13 Квітень 2018
Все отлично и очень хорошо.
Ирина 17 Листопад 2017
В клинике все хорошо.
Оксана 04 Лютий 2017
Хорошая клинка, всем рекомендую.
Алина 12 Червень 2015
В клинике хорошие специалисты и новое оборудование.