Ладістен клініка

Ладістен клініка

Клініка
add_box Ортопедія Травматологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
Спеціалізація клініки «Ладістен» - надання медичних послуг з травматології, ортопедії: корекція форми ніг, лікування артрозу, ахондроплазії, травми і деформації, косметичне збільшення зростання. З 2011 р. в клініці «Ладістен» є новий напрямок - дитяча поліклініка, що включає повний перелік послуг для дітей
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Киев, Софиевская Борщаговка, ул. Лесная 97на карті
Без району м.Житомирська

Клініка «Ладістен» спеціалізується на наданні послуг з травматології, ортопедії. Фахівці «Ладістен» в своїй роботі застосовують унікальні методики лікування для надання найкращих за якістю медичних процедур. Професійні якості лікарів клініки, їх досвід і робочий стаж не залишає сумнівів щодо того, що в «Ладістен» досягають результативного лікування за короткий час.

«Ладістен» представлена ​​в медичному бізнесі України вже 21 рік, за цей час вона встигла зарекомендувати себе як одне з найкращих закладів з надання таких послуг, як:

• коригування деформацій (варусної, вальгусної) суглобів колін;
  • процедура збільшення зростання;
  • коригування диспропорцій кінцівок, вроджених дефектів;
  • травми кінцівок;
  • наслідки інфекцій, дисплазій;
  • озонотерапія.

Довгі роки клініка «Ладістен» представлена ​​на ринку ортопедичних і травматологічних послуг для дітей. На сьогодні, у «Ладістен» відкрито дитяче амбулаторно-поліклінічне відділення, спеціалізація якого - надання послуг для новонароджених, дітей молодшого, середнього, підліткового віку.

Серед послуг відділення для дітей представлено:

• проведення повного спектру досліджень в лабораторії;
  • консультування лікаря-гомеопата;
  • консультування лікарів вузьких спеціальностей;
  • функціональні дослідження;
  • підготовка дітей до вакцинації (гомеопатична);
  • диспансеризація дітей;
  • вакцинопрофілактичні заходи;
  • допомога в оформленні медичних документів до навчальних закладів.

Обладнання клініки:

• рентген апарат;
  • УЗД апарат.

Перевагами використання послуг від дитячого відділення «Ладістен» є:

• виклик лікаря додому;
  • прийом лікарів, які мають вищу категорію;
  • наявність освітніх програм для батьків;
  • можливість знаходження дитини в стаціонарі;
  • робота за договорами про добровільне медичне страхування.
Людмила 25 Січень 2019
Клиника находиться за пределами Киева. Это просто частный дом. Внутри маленькое помещение и все пациенты не помещались, было только два стульчика и приходилось стоять.
Aнастасия 11 Травень 2018
Клиника нормальная, но очень дорогая.
Марія 10 Листопад 2017
Немає реєстратури або приймальної. Маленька лавочка. Не дуже комфортно. Нам не дали ніякого чеку за оплату послуги - це не правильно.
Ангелина 26 Червень 2017
Клиника на высоком уровне. Очень удивилась рентген-аппаратам, очень хорошая аппаратура.
Наталия 31 Березень 2017
Прийшли навіть на двадцять хвилин раніше, нас прийняли.