Клініка алергології та імунології AirDOC

Клініка алергології та імунології AirDOC

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Дерматологія Імунологія Пульмонологія Терапія ... ще
Спеціалізована клініка алергології та імунології AirDOC — це команда алергологів, імунологів, педіатрів, пульмонологів, гастроентерологів, дерматологів, об'єднана спільною метою. Наша мета - забезпечити пацієнтам нову якість життя, свободу від обмежень та алергії. Також надаються діагностичні послуги, лабораторні та інструментальні обстеження. Тут лікують алергію легко!
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled ср : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пр-т Героїв Сталінграда, 4ана карті
Оболонський м.Почайна м.Оболонь

Сильна команда висококваліфікованих лікарів — головна перевага клініки алергології та імунології AirDOC. Доктора наук, лідери думок у галузі алергології та суміжних медичних дисциплінах, визнані експерти об'єднали свій досвід для того, щоб швидко і ефективно надавати допомогу всім, хто страждає від алергії.

Турбота про людину — справа життя клініки, в якій три покоління лікарів. А ще це головний фактор, який об'єднує команду AirDOC.

Алергія — це завжди комплексна проблема. За статистикою, не менше 42% населення Землі страждають від загострень алергічних реакцій. У клініці детально вивчають вашу алергічну історію і роблять все можливе, щоб перемогти недугу.

Основні захворювання, які лікують у клініці — бронхіальна астма у дітей і дорослих, алергічний риніт, атопічний дерматит, ангіоневротичний набряк, лактозная непереносимість, контактний дерматит, алергія на ліки, екзема, харчова алергія, імунодефіцит, синусит і кропив'янка.

Також фахівці займаються реабілітацією після COVID-19 і пневмонії. У AirDOC знаходять рішення в найскладніших випадках.

На успіх лікування дуже впливає стан організму, вираженість алергії і її особливості. Але існують загальні принципи, які допомагають впоратися з проявами алергічної реакції. Йдеться про алерген-специфічної імунотерапії (АСІТ). На сьогоднішній день це один з найефективніших способів лікування, широко практикується в світі.

Як і в більшості передових клінік світу, одними з головних методів діагностики алергії є — ПРІК-тестування або шкірні проби, а також ПАТЧ-тестування. ПРІК-тестування рекомендується проводити перед і після загострення алергічної реакції.

В клініці виконують ALEX-ТЕСТ — це ваш алергологічний паспорт! ТЕСТ ALEX² найсучасніший тест, за допомогою якого можна одночасно визначити, що саме у вас викликає алергію і оцінити загальну картину чутливості до 295 алергенів.

Також одним з методів є дослідження крові на загальний імуноглобулін. Якщо спостерігається підвищення його рівня, то можна припустити ступінь вираженості і наявність алергії. Також в клініці використовують спірометрію, дерматоскопію і тест на оксид азоту на видиху.

Головний принцип лікування алергії — комплексність. У клініці є все для того, щоб допомогти вам позбавитися від алергії назавжди і зробити це в одному місці — в клініці AirDOC.

Професіоналізм лікарів стоїть на першому місці в процесі лікування від алергії, однак і емоційний стан пацієнта має велике значення. Для сприяння позитивному настрою в клініці зробили максимум: ввічливий і щирий сервіс, функціональність і естетика в облаштуванні і дизайні клініки.

Златослава 28 Червень 2024
Звичайна клініка, зауважень не було
Віталіна 13 Червень 2024
Сподобалось, що легко знайшла клініку, швидко прийняли. Мене усе влаштувало.
Надія 07 Червень 2024
Калинюк Вікторія Миколаївна - компетентний лікар, приємний персонал в клініці, все було добре, візитом задоволена
Луїза 03 Червень 2024
Сподобалася клініка. Все було добре.
Владислав 30 Травень 2024
Хорошая клиника, очень понравился сервис, все было хорошо