Кібер Клініка Спіженко

Медичний центр
Гематологія, Гепатологія, Гінекологія, Дерматоонкологія, Мамологія, Нейрохірургія, Онкологія, Пульмонологія, Радіології, УЗ-діагностика, Урологія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,
  • Нд: вихідний

с. Капітанівка, вул. Радянська (Соборна), 21. На карті

Київська область

Схожі клініки поблизу в місті Києві:
  • Гастроентерологія, Гінекологія, Мамологія, Онкологія, Проктологія, Рентгенологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Функціональна діагностика, Радіологіїще
    • пн-сб 9:00-20:00
    • нд вихідний

с. Плюти, вул. Малишко, 27. На карті

Київська область , Видубичі

• Гастроентерологія, Гематологія, Гінекологія, Мамологія, Онкологія, Пластична хірургія, Проктологія, Урологія, Хірургіяще
    • пн-пт 9:00-17:30
    • сб-нд вихідний

с. Лютеж, вул. Вітряного, 69а. На карті

Київська область , Героїв Дніпра

• Алергологія, Гастроентерологія, Гепатологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіохірургія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Психіатрія, Психологія, Пульмонологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Функціональна діагностикаще
    • пн-пт 8:00-19:00
    • сб 9:00-18:00
    • нд 9:00-15:00

с. Ходосівка, вул. Березова, 2. На карті

Київська область , Видубичі

• Акушерство, Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, Педіатрія, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія, Сімейна медицинаще
    • пн-пт 7:30-18:00
    • сб 8:00-18:00
    • нд вихідний

с. Щасливе вул. Героїв Майдану, 11. На карті

Київська область

• Акушерство, Анестезіологія, Гінекологія, Неонатологія, Психотерапія, Репродуктологія, Терапія, УЗ-діагностика, Функціональна діагностика, Денний стаціонар, Стаціонар, Ведення вагітності, Лабораторна діагностикаще
    • пн-нд 8:00-20:00

вул. Квітки Цісик, 56. На карті

Київська область , Академмістечко, Героїв Дніпра

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Очень хороший специалист, хороший психотип для больных, мне кажется она очень грамотный и хороший специалист.

Елена, 04.10.2019

Прекрасное обслуживание. Все отлично. Все понравилось.

Алиана, 12.04.2018

Я получил полную информацию, мы договорились о возможных контактах, я получил рекомендации. Удовлетворен доктором Лещенко и хотел бы выразить ему благодарность.

Виктор, 04.01.2018

Єдиний мінус те, що ми чекали прийом. Були записані на 15:00, але попали до лікаря тільки через 40 хвилин.

Галина, 22.12.2017

Дуже все добре, все нормально, відношення хороше, тільки ціни високі, але це ж не від них залежить.

Сергей, 09.08.2017

В клинике всё замечательно, все внимательные, я очень довольна.

Людмила, 24.07.2017

Обслуживание на высшем уровне, отношение хорошее.

Мирослава, 17.05.2017

Я уже не впервые в этой клиники, всем довольна.

Наталия, 12.12.2016

Дуже приємні і ввічливі люди, хороший персонал. Все дуже сподобалося.

Інна, 20.10.2016

Все было хорошо, оперативно, мы уже прошли то, что посоветовал доктор. Планируем лечение в клинике.

Анна, 28.09.2016

Немає вивіски, довго шукали. Хотілося б вивіску на трассі.

Тетяна, 03.06.2016

Очень комфортно, нас сразу приняли, обслужили, нам все понравилось, если возьмут на лечение будем лечиться.

Юрий, 15.02.2016

Приветливость персонала, объяснили все подробно, в клинике уютно.

Альона, 23.10.2015

Люди на рецепции очень внимательные, квалифицированно отказали мне помощь. В самой клинике очень уютно, домашняя обстановка. Все было на высшем уровне.

Людмила, 25.09.2015

Все очень приятно, все очень внимательные. В первый раз пришлось подождать, но клиника серьезная и подождать не составила проблемы. Второй раз мы застряли в пробке и опоздали на целывй час, позвонили предупредили, нас заверили что все нормально. Мы приехали и нас сразу же приняли и ответили к доктору. Мы очень довольны всем!

Владислав, 07.08.2015
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.