Кібер Клініка Спіженко

Відгуки про клініку Кібер Клініка Спіженко

add_box Гематологія Гепатологія Гінекологія Мамологія Нейрохірургія Онкологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Кібер Клініка Спіженка» - це сучасний багатопрофільний онкоцентр світового рівня, що працює в Україні з 2009 року. З моменту відкриття Клініки близько 18 000 пацієнтів з більш ніж 30 країн світу зробили вибір на користь висококласної онкологічної допомоги (станом на вересень 2014 року). Висока ефективність в боротьбі з онкологічними захворюваннями, яку «Кібер Клініка Спіженка» пропонує своїм пацієнтам, обгрунтована унікальним поєднанням обладнання (сучасний лінійний прискорювач, повний діагностичний комплекс на базі надточних МРТ, КТ та УЗД) і методик терапії (радіохірургія, променева терапія, хіміотерапія, хірургія), можливості яких реалізуються досвідченими фахівцями.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
с. Капітанівка, вул. Радянська (Соборна), 21на карті
Київська область
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
19 відгуків
Елена 04 Жовтень 2019
Очень хороший специалист, хороший психотип для больных, мне кажется она очень грамотный и хороший специалист.
Алиана 12 Квітень 2018
Прекрасное обслуживание. Все отлично. Все понравилось.
Виктория 12 Лютий 2018
Мы остались всем довольны.
Виктор 04 Січень 2018
Я получил полную информацию, мы договорились о возможных контактах, я получил рекомендации. Удовлетворен доктором Лещенко и хотел бы выразить ему благодарность.
Галина 22 Грудень 2017
Єдиний мінус те, що ми чекали прийом. Були записані на 15:00, але попали до лікаря тільки через 40 хвилин.
Александр 27 Листопад 2017
В клинике все хорошо. Удобно.
Сергей 09 Серпень 2017
Дуже все добре, все нормально, відношення хороше, тільки ціни високі, але це ж не від них залежить.
Людмила 24 Липень 2017
В клинике всё замечательно, все внимательные, я очень довольна.
Мирослава 17 Травень 2017
Обслуживание на высшем уровне, отношение хорошее.
Нина 20 Лютий 2017
Обслуживание на высшем уровне.