Кібер Клініка Спіженко

Кібер Клініка Спіженко

add_box Гематологія Гепатологія Гінекологія Мамологія Нейрохірургія Онкологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Кібер Клініка Спіженка» - це сучасний багатопрофільний онкоцентр світового рівня, що працює в Україні з 2009 року. З моменту відкриття Клініки близько 18 000 пацієнтів з більш ніж 30 країн світу зробили вибір на користь висококласної онкологічної допомоги (станом на вересень 2014 року). Висока ефективність в боротьбі з онкологічними захворюваннями, яку «Кібер Клініка Спіженка» пропонує своїм пацієнтам, обгрунтована унікальним поєднанням обладнання (сучасний лінійний прискорювач, повний діагностичний комплекс на базі надточних МРТ, КТ та УЗД) і методик терапії (радіохірургія, променева терапія, хіміотерапія, хірургія), можливості яких реалізуються досвідченими фахівцями.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
с. Капітанівка, вул. Радянська (Соборна), 21на карті
Київська область

Центр діагностики та лікування онкологічної патології «Кібер Клініка академіка Ю.П. Спіженко» є провідним українським спеціалізованим медичним закладом з лікування захворювань онкологічного профілю вищої категорії. Відкриття центру відбулося у вересні 2009 року з ініціативи академіка НАМН України, професора, доктора наук, хірурга-онколога Спіженка Юрія Прокоповича.

З моменту відкриття в «Кібер Клініці Спіженка» експертне лікування онкологічної патології отримали вже понад 18 000 пацієнтів з близько 30 країн світу (Білорусія, Росія, Грузія, Казахстан, Узбекистан, Латвія, Болгарія, Польща, Італія, Франція та ін.). У перерахунку виходить що тільки лише для системи КіберНіж склало понад три тисячі фракцій (сеансів) радіохірургічного лікування.

Технічна база Клініки з самого дня відкриття є унікальною не тільки для української медицини: далеко не всі великі онкоцентри інших країн можуть похвалитися наявністю одночасно роботизованого радіохірургічного комплексу «КіберНіж» і сучасного лінійного прискорювача Elekta Synergy Platform, що дозволяють проводити лікування, що базується на поєднанні можливостей кожного з методів.

Забезпечують потреби високоточних систем радіохірургії та радіотерапії сучасне Діагностичне відділення, оснащене магнітно-резонансним томографом Toshiba 1,5T Vantage Atlas і 16-зрізовим томографом Toshiba Activion, а також Відділення хіміотерапії.

Доктора «Кібер Клініки Спіженка» - це дипломовані і кваліфіковані фахівці, які мають безліч міжнародних сертифікатів, пройшли наукову та клінічну практики в провідних медичних центрах США, Італії, Англії, Німеччини та провідні наукову діяльність і регулярно підвищують свою кваліфікацію.

Крім цього, Клініка - це ще і загальновизнаний науковий Онкологічний центр. Так, в центрі відкриті наукові клінічні бази провідних академічних інститутів України.

Сьогодні «Кібер Клініка Спіженка» є одним з небагатьох спеціалізованих онкологічних центрів у світі, де здійснюється комплексне лікування онкологічної патології з використанням хірургічних прийомів, променевої терапії із застосуванням лінійного прискорювача, радіохірургії на унікальній роботизованою системі Кібер Ніж, а також таргетной (орієнтованої на конкретну мету ) хіміотерапії.

Підтвердивши високий рівень ефективності діагностики і лікування онкологічних захворювань у дорослих «Кібер Клініка Спіженка» з осені 2014 року почала наступний етап свого розвитку: надання всебічної онкологічної допомоги для дітей віком від трьох років.

Елена 04 Жовтень 2019
Очень хороший специалист, хороший психотип для больных, мне кажется она очень грамотный и хороший специалист.
Алиана 12 Квітень 2018
Прекрасное обслуживание. Все отлично. Все понравилось.
Виктория 12 Лютий 2018
Мы остались всем довольны.
Виктор 04 Січень 2018
Я получил полную информацию, мы договорились о возможных контактах, я получил рекомендации. Удовлетворен доктором Лещенко и хотел бы выразить ему благодарность.
Галина 22 Грудень 2017
Єдиний мінус те, що ми чекали прийом. Були записані на 15:00, але попали до лікаря тільки через 40 хвилин.