«Dr. Estet Vel Beauty Clinic» («Доктор Естет Вел Б'юті Клінік»)

«Dr. Estet Vel Beauty Clinic» («Доктор Естет Вел Б'юті Клінік»)

Клініка
add_box Акушерство Гінекологія Дерматологія Косметологія Трихологія Ендокринологія ... ще
Клініка косметології та естетики тіла для всієї родини. У клініці працюють лікарі, які підтримують зовнішню красу, молодість і внутрішнє здоров'я. Усі фахівці з вищою медичною освітою і досвідом роботи понад 10 років. Для процедур використовується сертифікована апаратура нового покоління
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Урлівська, 10Ана карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки

«Dr. Estet Vel Beauty Clinic» — це медичний заклад, у якому надають різні косметологічні та естетичні послуги для дорослих і дітей. У центрі проведуть консультативні прийоми, діагностичні дослідження для того, щоб допомогти вирішити проблеми або ж просто підтримати естетику зовнішнього вигляду.

Напрями

У центрі можуть надати фахову допомогу за такими напрямками, як:

• косметологія;
  • дерматологія;
  • гінекологія
  • подологія;
  • трихологія.

Фахівці

У клініці працюють кваліфіковані лікарі з вищою медичною освітою. Вони постійно підвищують навички кваліфікації за допомогою курсів, семінарів, науково-практичних конференцій, майстер-класів. Також, стажуючись за кордоном, обмінюються власним досвідом у медичній сфері зі своїми іноземними колегами. Завдяки цьому у клініці використовують сучасні та дієві методи лікування.

Послуги

• нитковий ліфтинг;
  • процедури по догляду;
  • космецевтика;
  • домашній догляд;
  • робота з вросшими нігтями;
  • протезування нігтів;
  • лікування грибкових інфекцій нігтів;
  • видалення мозолів, натоптишів;
  • лікування шкіри голови, волосся;
  • трихоскопія;
  • PRP-терапія;
  • BHRT (біоідентична гормональна замісна терапія) Biopell;
  • Detox програми;
  • вітамінні крапельниці;
  • встановлення біоідентичних пелет Biopell.

Переваги

У клініці «Dr. Estet Vel Beauty Clinic» використовується тільки сертифіковані препарати елітного сегмента від офіційних постачальників і новітнє обладнання з усього світу. Перелік обладнання у кабінетах дерматології «Доктор Естет Вел»:

• Діодний лазер Star Vein mini. Виробник Medicalaser Україна (2020)
  • Діодний лазер Asclepion Mediostar Next Pro. Виробник Asclepion Німеччина (2019)
  • УЗ апарат SIEMENS ACUSON S2000 HELX EVOLUTION багатофункціональний пристрій преміум-сегмента, розроблений спеціально для обстеження поверхнево розміщених органів і структур, а також проведення широкого спектру досліджень в сфері акушерства і гінекології, ангіології, гастроентерології, кардіології.
  • ZEMITS ULTRANEXX – апарат для SMAS – ліфтингу (2022)
  • Центрифуга ELMI CM-6M.Виробник ELMI  Латвія (2020)
  • Стерилізатор NV-210. Виробник NOVA Китай (2017)
  • Стерилізатор Ультразвуковий GT Sonic VGT-6250 Виробник Китай (2020)
  • Стерилізатор BactoSfera 30 m2. Виробник Україна (2020)
  • Стерилізатор Автоклав з вакуумною сушкою ГК-20. Виробник МИ-ЗМА Україна (2020).
  • Дезінфектор RE NEO.  Виробник Китай (2020)
  • Апарат для ультразвукової чистки шкіри Zemits sonopeel. Виробник Zemits USA
  • Апарат для кавітації та RF VY-GB2 Cavitation + RF. Виробник Китай (2017)
  • Косметологічний комбайн VARSTAND 8.1 ZEMITS Kosmetic Expert. Виробник Zemits CIF (2018)
  • Лампа косметологічна Magnifier Lamp 4 шт. Виробник Китай
Владислав 19 Січень 2024
Все було добре, лікар Керимова Арзу уважна, кваліфікована, надала допомогу. Клініка гарна, персонал хороший, зауважень не було
Ірина 09 Січень 2024
Візит був хороший.
Яна 04 Січень 2024
Гарна клініка, ми туди завжди ходимо.
Елізавета 19 Грудень 2023
Клініці можу поставити найвищу оцінку, дякую!
Ірина 16 Жовтень 2023
В клініку прийду ще на прийом до лікаря Кремінецької, було дуже приємно, дуже затишно, професійно, найвища оцінка лікарю. Адміністратор клініки теж дуже чемна, дуже привітна, все було по-домашньому.  Я дуже задоволена