Медичний центр Олега Колібаби

Медичний центр Олега Колібаби

Клініка
add_box Венерологія Гінекологія Дерматологія Косметологія Мамологія Неврологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Медичний центр Олега Колібаби» пропонує пацієнтам широкий спектр медичних послуг із урахуванням усіх їхніх побажань, сучасних вимог, надаючи комфортні умови. Лікарі, проводячи тут свою діяльність, професіонали екстра - класу, які застосовують новітні методи діагностики, ефективні лазерні технології і безпечні інноваційні методи лікування.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Хрещатик, 44 вна карті
Печерський м.Театральна м.Хрещатик

Звертаючись до медичного центру, клієнти отримують належний рівень комфортного перебування, турботу і увагу персоналу до себе, зручне місце розташування клініки - біля станцій метро «Хрещатик» і «Театральна», паркінг, обслуговування на вищому рівні і багато інших послуг, що дозволяють кожному відчувати себе  в клініці максимально затишно.

Фахівці клініки Олега Колібаби, впроваджують на практиці останні новинки медицини та регулярно підвищують свій професійний рівень.

Послуги «Медичного центру Олега Колібаби»

Послуги, що надаються в клініці:

• отоларингологія;
  • озонотерапія;
  • психологія і сексопатологія;
  • ультразвукова діагностика;
  • медичний туризм.

Переваги «Медичного центру Олега Колібаби»

Що є в клініці:

• комфортні процедурні та консультативні кабінети;
  • сучасні хірургічне, лікувальне і діагностичне відділення;
  • оснащені всім необхідним палати (в тому числі класу «Люкс»);
  • дві сучасно-обладнані операційні;
  • сертифіковані доктора, вдосконалюють свої навички;
  • вся необхідна документація на дозвіл надання послуг клініки;
  • сучасні стандарти діагностики і лікування.
  • Чому слід вибрати саме «Медичний центр Олега Колібаби»:
  • політика «Особистий лікар» - доброзичливі відносини, максимально довірливі і абсолютно індивідуальний підхід до проблем кожного пацієнта;
  • співробітники центру, на кожному етапі обслуговування, особисто коректують і контролюють процеси лікування, діагностики та профілактики;
  • економія вашого часу при дотриманні чіткої записи відвідувачів з боку центру;
  • для пацієнтів організовуються консультації у провідних експертів України, при необхідності, в інших клініках, наукових кафедрах, держустановах;
  • відкритість цін і відсутність «зайвих» процедур;
  • можливість повної анонімності досліджень і лікування;
  • кращий доступ до клініки і під'їзд для авто;
  • будь-які матеріали тільки одноразового застосування, абсолютне дотримання правил антисептики і асептики.

«Медичний центр Олега Колібаби» - це багатофункціональна модернізована клініка в місті Київ, яка розрахована на комплексний, індивідуальний підхід до здоров'я своїх клієнтів і профілактиці хвороб тим самим зберігаючи довголіття всієї родини.  «Медичний центр Олега Колібаби» відвідали вже багато пацієнтів, їхні враження від прийому кожен може прочитати в розділі «Відгуки».

Марія 23 Березень 2024
Чудова, зручна та комфортна клініка. Дуже сподобалося все у цій клініці.
Вероніка 23 Лютий 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Тетяна 22 Лютий 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Олександра 20 Січень 2024
Сподобались компетентність, професіоналізм, уважність працівників рецепції.
Іван 13 Січень 2024
Усе сподобалось - ставлення, комфортно, зручне розташування.