Центр дентальної імплантології «Risu»

Центр дентальної імплантології «Risu»

Стоматологічна клініка
add_box Ортопедія Стоматологія Хірургія Ортодонтія ... ще
Клініка надає комплекс стоматологічних послуг за напрямками: імплантація, хірургія, терапія, ортодонтія, протезування, дитяча стоматологія, естетичне протезування і художня реставрація, гігієна зубів і відбілювання. Працює команда професіоналів своєї справи на обладнанні від головних компаній, провідних виробників стоматологічної техніки: Sirona, Castellini, Nobel, EMS, Planmeca, 3M
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Музейний пер. 2ана карті
Шевченківський м.Хрещатик м.Майдан Незалежності

Стоматологія Risu розміщується в центральній частині столиці. Професіоналізм лікарів, які працюють на найсучаснішому і високотехнологічному обладнанні забезпечують установі ім'я одного з кращих, відповідаючи всім потребам клієнтів.

При проведенні діагностики на рентгенологічному обладнанні SIRONA фахівці приділяють увагу найбільш непомітним з першого погляду деталям, щоб надати пацієнту повний детальний план лікування. Адже своєчасна і точна діагностика - вже півдорозі до успіху.

У центрі надається весь комплекс стоматологічних процедур і маніпуляцій. Клініка не є потокової - в ній виключно скрупульозно підходять до лікування кожного окремого пацієнта та завжди працюють в команді, щоб виключити можливість помилки.

В процесі втручань хірургічного напряму використовується останнє покоління анестетиків - комп'ютерна безболісна анестезія STA і седація (лікування уві сні). Клініка надає гарантії на всі проведені лікарями стоматологічні роботи.

Використання сучасного обладнання в стоматології RISU:

Вчасно відзначаючи тенденції зарубіжних клінік і поява нових розробок, команда застосовує для лікування лише високоякісне обладнання від прогресивних виробників з винятковою репутацією.

• SybronEndo, Obtura Spartan - обладнання американських виробників, широко використовується в головних стоматологічних клініках США, практикується для пломбування каналів;
  • Milestone Scientific, Dental Hi Tec - інструментарій для місцевої анестезії, який гарантує миттєве знеболювання;
  • Carl Zeiss - інструментарій виробника Швейцарії, їх мікроскопи і оптика використовуються з метою виявлення ранніх і пізніх ознак проблем із зубами і ротовою порожниною;
  • Імплантати Nobel Biocare - їх перевага полягає в тому, що вони мають повне право приживлюваністю, оскільки мають особливе покриття.
  • SIRONA і Сastellini - американське та італійське обладнання, що славиться своєю бездоганною і надійною репутацією.
  • EMS - сучасний апарат для професійного чищення зубів ультразвуком і Air-Flow, Швейцарія. Славиться акуратністю і безболезненностью у використанні.
Мар'яна 16 Квітень 2024
Сподобалася клініка, все було добре.
Мар'яна 05 Березень 2024
Клініка виглядає гарно, зауважень не було
Ольга 16 Лютий 2024
У клініці було дуже комфортно.
Мілана 23 Січень 2024
Ми задоволені клінікою. Нам все  сподобалось.
Надія 07 Листопад 2023
Все сподобалось. Привітний персонал. Все пройшло добре.