Біомед на Маяковського

Медичний центр
Гінекологія, Проктологія, Флебологія

Багатопрофільна клініка для всієї сім'ї «Біомед» надає консультативно-діагностичні послуги в області гінекології, урології, кардіології, мамології, неврології, гастроентерології, терапії, дерматології, амбулаторне лікування захворювань, УЗД-діагностику, а також в її стінах проводять операції на судинах (вени) та ін. Сучасний рівень сервісу і високий професіоналізм лікарів дають можливість пацієнтам відчувати комфорт і захищеність, а широкий вибір медичних послуг дозволяє діагностувати захворювання на ранніх стадіях ще

• Нд: 9:00-17:00

пр-т Маяковського, 27/1. На карті

Деснянський , м.Почайна

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Біомед» на Маяковського надає послуги лікарів різних спеціальностей, які проводять діагностичні маніпуляції на сучасному обладнанні з метою подальшого лікування патологій. Робота проводиться за такими напрямками, як: мамологія, гінекологія, масаж, психологія, неврологія, проктологія, сексологія, кардіологія і ін.

Головна перевага клініки - лікарі, регулярно підвищують свою кваліфікацію шляхом участі в різних медичних семінарах, конференціях та майстер-класах. Звичайно ж, зовсім не останню роль відіграє облаштування центру сучасною апаратурою, яка забезпечує якісну діагностику, точність якої важлива для ефективного лікування.

Обладнання центру «Біомед» на Маяковського:

• діагностичний ультразвуковий сканер SSD - 3500 Aloka;
  • кольпоскоп Scaner МК 300, а також Scaner МК 200 з відеосистемою;
  • кардіограф МІДАС- ЕК1Т;
  • велоергометр LUMED EUROBIKE і ін.

Напрямки роботи і послуги клініки «Біомед»:

• урологія:
    • рання діагностика раку передміхурової залози;
    • лікування патологій сечостатевої системи (простатиту, уретриту, баланита, орхіту, аденоми простати та ін.);
    • видалення кондилом, папілом;
    • лабораторна діагностика;
    • масаж (хіромасаж, оздоровчий, антицелюлітний);
  • кардіологія:
    • ЕКГ (електрокардіограма);
    • добовий моніторинг артеріального тиску;
    • велоергометрія (метод діагностики);
  • гінекологія:
    • лікування безпліддя, ІПСШ, патологій шийки матки;
    • діагностика вагітності;
    • дослідження гормонів (статевих і щитовидної залози);
    • вибір способів контрацепції;
    • переривання вагітності (медикаментозно або вакуум аспірація);
  • УЗД-дослідження:
    • гінекологічне та акушерське;
    • передміхурової залози;
    • щитовидної залози;
    • молочних залоз і т.д.

Мало приділили уваги пацієнту. Просто написала від руки і нічого не розказала. Сухо!

Оксана, 06.10.2020

Альмужная Ю.В. прекрасна та професійна людина. Рекомендую

Ярослав, 24.08.2020

Все було супер. Дуже приємний лікар. Виділила мені час, ще додатково зробила УЗД. Але я так зрозуміла, що це не входило в програму. Дуже гарний лікар, вона мені сподобалася.

Карина, 11.03.2020

Мені обіцяли скинути результат аналізів, але на жаль так і не скинули. Я дзвонила і нагадувала про це, але було дарма, не була готова техніка приймання. Я залишилась не задоволеною

Наталія, 12.02.2020

Доктор на все вопросы ответила, всё подробно рассказала. Очень приятная. Приём понравился. (доктор - Демешева И. В.)

Анна, 21.11.2019
Дивитися всі відгуки