«Авіценна мед», Центр прогресивної медицини

«Авіценна мед», Центр прогресивної медицини

add_box Андрологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Онкологія Ортопедія ... ще
Центр прогресивної медицини «Авіценна мед» - це новий багатопрофільний медичний заклад для дітей і дорослих, облаштований сучасним обладнанням. Головна місія - допомогти вилікуватися від різних недуг і зберегти міцне здоров'я на довгі роки. У центрі є власні поліклінічне та стаціонарне відділення, палата інтенсивної терапії, сучасний операційний блок, клінічна лабораторія. Все обладнання - високоточне і відповідає всім вимогам і стандартам. Окремо варто згадати про унікальний метод 3D-лапароскопії, застосовуваний лікарями-хірургами клініки, завдяки якому рівень проведення оперативних втручань піднявся у рази. Цінова політика центру доступна і лояльна, існує гнучка система знижок, пакетні і акційні пропозиції. Також, центр спеціалізується на лапароскопічних операціях (лапароскопічне видалення матки, лапароскопічна простатектомія, нефректомія); баріатричної хірургії (хірургії ожиріння)
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Дегтярівська, 48на карті
Шевченківський м.Шулявська м.Дорогожичі

У поліклінічному відділенні Центру прогресивної медицини «Авіценна мед» пацієнти можуть отримати консультацію будь-якого профільного спеціаліста. Усі лікарі мають великий досвід роботи і постійно вдосконалюють свої знання та навички.  Тут надаються також послуги з хірургії, у тому числі хірургічне лікування ожиріння (гастрошунтування, резекція шлунка).

Отримати консультацію у центрі можна з понеділка по суботу за попереднім записом.

Відділення Центру прогресивної медицини «Авіценна мед»

Стаціонарне відділення

Стаціонарне відділення Центру прогресивної медицини «Авіценна мед» працює цілодобово.

Стаціонар клініки має десять палат різного рівня комфортності. Тут забезпечено постійне спостереження медичного персоналу. При необхідності родичі пацієнта також можуть залишатися з хворим цілодобово.

Власна лабораторія

Власна лабораторія дає можливість виконувати аналізи у найкоротші терміни, щоб якомога швидше реагувати на зміни стану пацієнта і коригувати призначене лікування. Результати аналізів можна отримати як в паперовому, так і в електронному вигляді.

Клінічне відділення і фахівці

Безсумнівна перевага Центру прогресивної медицини «Авіценна мед» у його багатопрофільності та універсальності. У одній клініці можна отримати консультацію висококваліфікованих лікарів, пройти всі потрібні обстеження, здати аналізи, а при необхідності і отримати якісну хірургічну допомогу.  Такий принцип обслуговуванні пацієнтів досить зручний тому, що дозволяє заощадити час, гроші і сили, отримавши при цьому повний комплекс послуг в одному місці. А індивідуальний підхід, комфортні умови, доброзичливий персонал роблять все можливе для швидкого одужання і відновлення.

Консультації фахівців можуть проводиться англійською та арабською мовами.

Андрей 26 Травень 2020
Не понравилось руководство клиники, большое отрицание к руководству клиники. Потому что столкнулись с тем что делали УЗИ полностью не компетентные врачи. Один делал УЗИ, потом подошел их главный доктор, один говорит одно, другой другое, вообще. С таким непониманием и бестолковостью я еще не сталкивалась.
Валерий 08 Травень 2019
Поставил три звезды, т.к. ожидал доктора 40 мин. Клиника по возможности должна предупреждать пациента о том, что доктор задерживается.
Роман 14 Серпень 2018
Все нормально.
Альона 09 Серпень 2018
Все хорошо. Меня все устроило.
Елизавета 19 Квітень 2018
Все замечательно.