Стоматологія «Вівастом»

Стоматологічна клініка
Стоматологія

Стоматологічна клініка «Вівастом» - багатопрофільний центр для всієї родини, фахівці якого надають своїм пацієнтам широкий спектр послуг по стоматології: консультування, терапевтичне лікування, діагностика будь-яких захворювань порожнини рота, протезування зубів тощо. ще

• Сб-Нд: вихідний

вул. Кооперативна, 5. На карті

Червонозаводський (Основ'янський) , м.Радянська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Стоматологія «ВІВАСТОМ» була створена в 2006 році. І за ці 10 років показала відмінний результат і якісну роботу.
Клініка обладнана сучасною технікою, серед якої ортопантомографіческій цифровий рентген-апарат. Без нього не проходить жодне обстеження. Він дозволяє робити знімки не тільки зубів, але і зачатків, кісткової тканини, емалі, тканин пародонта і т.д. За допомогою дентального рентген-апарату робиться прицільний знімок однієї зони. Він допомагає виявити захворювання пародонту, приховані каріесние вогнища або якість пломбувальних кореневих каналів.
За рахунок використання цифрового сенсора, доза опромінення знижується до 70%. Такий апарат абсолютно безпечний, тому рентген-знімки можна робити пацієнтам будь-якого віку.
У клініці «Вівастом» особлива увага приділяється дитячої стоматології. Ставлення і правильний підхід лікаря, зроблять навіть перший візит дитини безболісним і абсолютно не страшним.
Крім лікування захворювань, клініка надає різні послуги з естетичного догляду за зубами і яснами. Одна з найбільш затребуваних методик - вектор-терапія за допомогою апарату німецької компанії Durr Dental під назвою Vector. З його допомогою проводиться видалення зубного нальоту, який призводить до такого захворювання, як пародонтит. Систему «Вектор» застосовують як для лікування захворювань зубів, так і з метою профілактики. Сама процедура проходить за допомогою ультразвуку і абсолютно безболісна, завдяки спеціальній гідрооболонці.

В клиники все чисто, аккуратно, все очень понравилось.

Лада, 23.12.2016
Дивитися всі відгуки