Харків
Мезенцев, стоматологічна клініка

Мезенцев, стоматологічна клініка

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія ... ще
Стоматологічна клініка "Мезенцев" надає комплексне лікування зубів і порожнини рота. Лікарі клініки "Мезенцев" спеціалізуються на терапевтичному, а також на ортопедичному лікуванні зубних рядів. У клініці є можливість на місці зробити рентген зуба, ендодонтичне лікування проводиться за допомогою дентальної мікроскопа.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Слов'янська, 8на карті
Холодногірський м.Південний вокзал
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки поблизу в місті Харкові:
Гранд Стоматологія на Олексіївці
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 19:00
проспект Людвіга Свободи, 31
SVDent на Салтовському шосе
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 18:00 access_time_filled пт : вихідний access_time_filled сб : вихідний
Салтівське шосе, 244
Немишлянський
Медичний центр «Беатріс»
add_box Дерматологія Косметологія Мамологія Мануальна терапія Масаж Онкологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Пушкінська, 44, 2 поверх, каб. 2-10
Європейська стоматологія
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled вт - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled пн : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пр-т. Науки, 41/43
Центр здоров'я лікаря Артемчука
add_box Андрологія Гінекологія Косметологія Мануальна терапія Наркологія Педіатрія ... ще
access_time_filled пн - чт : 9:00 - 16:00 access_time_filled пт : :0 - 16:00 access_time_filled сб : 8:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
ул. Державінська, 38
Холодногірський
Стоматологічний кабінет White Smile
add_box Стоматологія Ендодонтія Ортопедична стоматологія Парадонтологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 18:00
майдан Захисників України, 7/8, офіс 53
Слобідський
Shape Dental Studio
add_box Стоматологія Ортодонтія Ендодонтія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія Стоматологічна імплантологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
провулок Отакара Яроша, 16
Дентал Клінік
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 18:00
вул. Академіка Павлова, 140А
Салтівський
Лорідан на Метробудівельників
add_box Дерматологія Оториноларингологія Фізіотерапія Гірудотерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 13:00
ул. Метростроителей, 24
Київський
Офтальміка, міжнародний медичний центр
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Отакара Яроша, 16-Г
Шевченківський
Схожі клініки в інших районах міста Харкова:

Стоматологічна клініка "Мезенцев", яка знаходиться в Ленінському районі Харкова, надає своїм пацієнтам якісні послуги стоматологічного профілю протягом 15 років. На усі послуги клініки поширюється гарантія 2 роки.

Штат клінік "Мезенцев" налічує понад 25 осіб. Витратні матеріали закуповуються в стоматологічних магазинах України, а хірургічні інструменти купуються за кордоном.

Фахівці терапевтичної стоматології лікують такі хвороби зубів:

• поверхневий карієс - для лікування якого використовується ремінералізующая терапія. Суть даної терапії полягає в насиченні емалі зубів спеціальним з'єднанням кальцію і кальцію фтору;
  • середній рівень ураження карієсом - при даної хвороби відбувається поразка не тільки емалі зуба, але і твердої тканини зуба (дентину). Лікується така недуга часто шляхом пломбування зуба;
  • глибоке ураження карієсом - поразка найбільш глибоких шарів дентину, і, як наслідок, руйнування зубної поверхні. Таке ураження карієсом викликає виражену біль в зубі при впливі безлічі факторів - хімічних (солоне, солодке, кисле), механічних, температурних (в основному, на холод). Лікування полягає у видаленні нервів зуба, прочищення каналів, і на завершення - установку пломби;
  • пульпіт - руйнування зубів, яке призводить до інфікування кореня зуба і поразки нерва. У запущених випадках лікування передбачає видалення нерва;
  • періодонтит - хвороба, що є ускладненням карієсу. Запалення досягає кісткової тканини верхівок зубних коренів. Негативний прогноз періодонтиту - видалення зуба.

Фахівці ортопедичної стоматології займаються зубним протезуванням:

• установка знімних протезів:
    • бюгельні протези - у вигляді металевої основи, керамічних коронок і пластмасової ясенної основи;
    • м'які протези - у вигляді еластичних, гнучких конструкцій з поліуретану або нейлону;
    • пластинчасті зубні протези - у вигляді акрилової основи, на яке кріпляться пластмасові коронки;
    • знімні протези на імплантатах - у вигляді штучних коренів, які є опорою і кріпленням для знімних протезів.
  • установка незнімних протезів:
    • коронки - у вигляді тонкостінного металевого чохла для зуба з покриттям керамічною глазур'ю;
    • мікропротезування:
      • вініри - у вигляді тонкого облицювання зуба шаром кераміки;
      • вкладки - у вигляді протезів, які відновлюють анатомічну форму коронкової частини зуба.
    • мостовидні протези - представлені у вигляді металевих, суцільнолитих, металопластмасових, металокерамічних, адгезивних протезів з вирористанням замкових кріплень.

Обладнання, що використовується в клініці "Мезенцев":

• мікроскоп;
  • рентген;
  • апарат для зняття зубних відкладень.
Сергей 25 Квітень 2018
Здесь работают не профессионалы. Меня принимал врач Ковтун Алексей Валерьевич, когда он начал колоть мне обезболивающий укол, мне стало больно, думаю как и всем, я сказал "А", после чего доктор меня просто выгнал и отказался дальше работать со мной потому что мне больно. В другой клинике где я лечился до этого, врач относился с пониманием, объяснял что боль очень скоро пройдет и просил немного потерпеть. Здесь мне просто отказали в помощи, не провели лечения. Я недоволен, буду искать другую клинику.
Виктория 19 Квітень 2018
Очень понравилась доктор, общительная, быстрое обслуживание, хорошо все сделала, буду дальше обращаться.
Станислав 22 Листопад 2017
Все устроило, все отлично!
Александра 01 Листопад 2017
Обслуживание на комфортном уровне, по цене дорого.
Карина 08 Жовтень 2017
Все отлично. Всем довольны.