Харків
Лорідан на Метробудівельників

Лорідан на Метробудівельників

Клініка
add_box Дерматологія Оториноларингологія Фізіотерапія Гірудотерапія ... ще
Клініка «Лоридан на Метробудівників» пропонує пацієнтам широкий спектр лікувально-діагностичних послуг в отоларингології, включаючи консервативну терапію, сучасну ендоскопічну діагностику та мікрохірургію, хірургічні втручання за допомогою лазера, а також лікування за допомогою методу спелеотерапії (терапія в соляних).
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 13:00
ул. Метростроителей, 24на карті
Київський м.Героїв праці

Перелік послуг, які надають фахівці клініки «Лоридан на Метробудівників»:

• Консультації дитячих та дорослих ЛОР-фахівців – експертів своєї галузі
  • Сучасна ендоскопічна діагностика патологій ЛОР-органів
  • Амбулаторна терапія патологій вуха/горла/носа (промивання носа «зозуля», продування вуха, фізіотерапевтична терапія)
  • Лікування хронічних патологій носових ходів в умовах соляних печер – спелеотерапія

Спелеотерапія має на увазі лікувальну дію насиченого сіллю повітря на слизові порожнини носа. Так, мікрочастинки сольного пилу вбирають він надмірну вологість у носових ходах, тим самим зменшуючи набряклість слизової оболонки, що дозволяє закладеному носу дихати вільно.

Крім цього насичене сіллю повітря сприяє знищенню бактерій, розташованих у далеких ділянках носоглотки шляхом їх висушування.

Татьяна 02 Вересень 2015
Приняли очень хорошо, внимательно осмотрели, дали рекомендации, единственный минус - клинику найти сложно, с заездом машиной проблема, а так все замечательно.
Вадим 20 Серпень 2015
Хорошо, что нет очередей и бумажной волокиты. Неудобно, что лестница крутая.
Марина 17 Серпень 2015
Если бы клиника была более ближе к центру, было бы намного лучше, туда добираться тяжело.
Оксана 04 Серпень 2015
Клиника хорошая, чисто аккуратно, приемом довольна!
Вероника 22 Липень 2015
Все чисто, комфортно, удобно, уделено должное внимание.
Філії мережі
Все клініки