Харків
Клініка здорового хребта та суставів лікаря Костюка

Клініка здорового хребта та суставів лікаря Костюка

Клініка
add_box Мануальна терапія Масаж Ортопедія Рефлексотерапія Фізіотерапія ... ще
Клініка здорового хребта та суглобів Доктора Костюка допоможе позбутися від постійних головних болів, болів в спині, остеохондрозу, спондильозу, радикуліту, запальних захворювань суглобового апарату, таких як артрити і артрози. Також в Клініці Доктора Костюка проводиться корекція зсувів хребців і викривлення хребетного стовпа при сколіозі, лордозі і кіфозі.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 8:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Трінклера, 6, кабінет 33на карті
Шевченківський

Клініка здорового хребта та суглобів Доктора Костюка ось уже багато років надає ефективну і результативну допомогу пацієнтам з дегенеративними і запальними захворюваннями хребта і суглобів, болісними болями в спині, головними болями, викривленнями хребта.

Методи лікування, застосовувані в Клініці здорового хребта та суглобів Доктора Костюка:

• мануальна терапія – лікувальний метод, заснований на розрахованому впливі рук лікаря на суглоби і хребет, з метою повернення їх нормальної рухливості;
  • масаж – лікувальний масаж, спрямований на відновлення кровообігу в тілі, зняття болю і відновлення функції великих і дрібних суглобів;
  • рефлексотерапія – цілеспрямована подразнююча дія на рефлекторні зони тіла, які відповідають за роботу внутрішніх органів за допомогою спеціальних голчастих аплікаторів;
  • літотерапія – масаж нагрітими морськими камінцями, які підсилюють розслабляючий ефект масаж, знімають м'язовий спазм і емоційне напруження;
  • фізіотерапія – лікувальний вплив фізичних явищ (звук, тепло, електромагнітне випромінювання і т.д.) На організм людини, одержуваних за допомогою спеціальних приладів;
  • вакуум-терапія – масаж спеціальними: силіконовими, гумовими і магнітними банками, що застосовується для поліпшення кровообігу в проблемних ділянках шкірного покриву;
  • інформаційно-хвильова терапія – лікувальний вплив електромагнітних коливань, що генеруються спеціальним приладом, на біологічно активні точки організму;
  • ударно-хвильова терапія – лікувальний метод, заснований на впливі звукової хвилі на суглоби, яка підвищує тиск на ділянці «кістка-сухожилля», тим самим покращуючи кровообіг і знімаючи больовий синдром;
  • ЛФК – спеціальна програма лікувальної фізкультури, яка сприяє процесу одужання, покращує кровообіг і рухову активність хребта і суглобів;
  • ароматерапія – компонент емоційної терапії, спрямований на зняття стресу, напруги і повне розслаблення організму, склад аромосуміші підбирається індивідуально для кожного.

Обладнання Клініки здорового хребта і суглобів Доктора Костюка:

• апарат для інформаційно-хвильової терапії;
  • апарат для ударно-хвильової терапії;
  • апарат AirTrac для витягування хребта, знімає больовий синдром і запалення в шийному відділі;
  • обладнання для фізіотерапії;
  • апарат для вакуумного масажу;
  • аплікатори для рефлексотерапії.
Марина 23 Травень 2024
Все було супер.
Любов 15 Квітень 2024
Було все комфортно, зручно, доступно та зрозуміло. Все добре було.Дякую.
Максим 02 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка. Було все добре, нормально пройшло все. Персонал хороший у клініці, все було культурно та красиво.
Юлія 03 Лютий 2024
Питань ніяких не було.
Ольга 01 Лютий 2024
Немає ліфта - це дуже незручно.