Дніпро
Хірургічна клініка «Garvis»

Хірургічна клініка «Garvis»

add_box Анестезіологія Гінекологія Мамологія Неврологія Нейрохірургія Онкологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
«Garvis - Територія здоров'я!» - Мережа клінік, до складу якої входять Медичний центр Сімейний лікар, Діагностичний центр Garvis, Хірургічна клініка Garvis. Медична мережа «Garvis – Територія здоров'я!” - найкращий міжнародний досвід, новітні технології та найсучасніше обладнання.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 15:00
вул. Батумська, 7 ана карті
Індустріальний

Хірургічна клініка «Garvis» — багатопрофільний центр сучасної хірургії, фахівці якого надають ургентну та планову хірургічну допомогу. За більш ніж 25 років роботи в клініці успішно виконано понад 50 000 операцій!

Кваліфіковані хірурги досконало володіють малоінвазивними, лапароскопічними та традиційними методиками. У клініці успішно проводяться як органозберігаючі, так і радикальні втручання, можливе усунення кількох патологій у межах однієї операції. Клініка має власний комфортний стаціонар.

Хірургічна клініка «Garvis» надає допомогу за такими напрямками:

• Хірургія та онкохірургія органів черевної порожнини (лапароскопічні та відкриті операції);
  • Хірургічна проктологія (хвороби ободової, прямої кишок, анального каналу та переанальної області);
  • Хірургія ожиріння та цукрового діабету 2 типу;
  • Хірургія артеріальних та венозних судин;
  • Гінекологія та онкогінекологія;
  • Урологія та онкоурологія;
  • Ортопедія та травматологія;
  • Хірургія кисті;
  • Отоларингологія;
  • Хірургія молочних і грудних залоз, реконструктивні операції після мастектомії та при лімфедемі;
  • Пластична хірургія;
  • Спінальна нейрохірургія;
  • Ендокринна хірургія (амбулаторна лазерна вапоризація доброякісних вузлів щитовидної залози);
  • Проведення хіміотерапії.

Операційний блок «Garvis» оснащений сучасним обладнанням експертного класу. Ми практикуємо швидку підготовку до операції та реабілітацію після неї відповідно до найкращих європейських протоколів.

У клініці переконані, що кожен пацієнт унікальний і потребує індивідуального підходу. При цьому кожен випадок розглядається комплексно, за потреби формується мультидисциплінарна команда спеціалістів, яка розробляє оптимальну стратегію лікування. Такий підхід дозволяє виключити вплив неврахованих факторів.

Медичний персонал клініки постійно підвищує свій професійний рівень, проходить курси, тренінги та програми тематичного вдосконалення. А тісна співпраця медичного центру з провідними клініками Німеччини, Австрії, Франції дозволяє на регулярній основі обмінюватися досвідом та проходити стажування у найкращих європейських клініках.

Також Хірургічна клініка «Garvis» пропонує і терапевтичну допомогу: у медичному центрі ведуть прийом кардіологи, неврологи, гастроентерологи, ендокринологи та інші вузькі фахівці.

Крім того, Хірургічна клініка «Garvis» надає такі послуги, як транспортування хворих, виїзд лікарів додому, діагностика, вакцинація, реабілітація та медичні послуги вдома.

«Garvis» - Територія здоров'я! для всієї родини – не відкладай на завтра здорове життя!

Даніїл 13 Квітень 2024
Візитом залишився задоволеним.
Віра 06 Квітень 2024
Хороша, зручна та комфортна клініка. Все дуже сподобалося у цій клініці. Було все дуже добре.
Лариса 03 Квітень 2024
Користуюсь послугами клініки «Garvis», ще з 2007 року, мені подобається ця клініка, я отримую від них усе мені необхідне.
Владислава 01 Квітень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці.
Олена 11 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка, все було добре