Житомир

Сторінка 2: Сімейні лікарі в Житомирі

Лікар Сімейний лікар Ріхтер Лілія Миколаївна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, профілактичних щеплень
Лікар Сімейний лікар Чапля Лідія Миколаївна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар Сімейний лікар Шахрай Світлана Володимирівна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Ясененко Тетяна Василівна на Doc.ua
Лікар загальної практики, сімейний лікар. Займається проведенням тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, здійснює електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів
Лікар Сімейний лікар Нестерчук Ольга Іванівна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, профілактичні щеплення
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Піковська Олена Миколаївна на Doc.ua
Олена Миколаївна - спеціаліст вищої кваліфікації, що займається діагностикою та лікуванням захворювань з області сімейної медицини. Володіє методиками профілактики пульмонологічних, кардіологічних, гастроентерологічних, нефрологічних патологій.
Лікар Сімейний лікар Лукасевич Ірина Миколаївна на Doc.ua
Здійснює проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів
Лікар Сімейний лікар Осадчук Ольга Вікторівна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Передрій Олена Володимирівна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічного дослідження. Здійснює забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар Сімейний лікар Мельник Катерина Олександрівна на Doc.ua
chevron_left 2 3
Показати ще 10 Лікаріautorenew