Житомир

Сторінка 3: Сімейні лікарі в Житомирі

Лікар Сімейний лікар Сахневич Оксана Анатоліївна на Doc.ua
Лікар проводить тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, профілактичні щеплення
Лікар Сімейний лікар Сколозуб Ольга Василівна на Doc.ua
Лікар займається проведенням тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічного дослідження, забором біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, робить внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів
Лікар Сімейний лікар Савчин Інна Сергіївна на Doc.ua
Проводить тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету: загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, аналіз крові на холестерин, загальний аналіз сечі
Лікар Сімейний лікар Пастух Світлана Василівна на Doc.ua
Здійснює проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів
Лікар Сімейний лікар Косміна Олександр Ігорович на Doc.ua
Доктор проводить консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями терапевтичного профілю. Займається лікуванням захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів (ГРВІ, бронхіт, бронхіальна астма), серцево-судинної системи (артеріальна гіпертензія, порушення серцевого ритму), шлунково-кишкового тракту і печінки. Кваліфікований фахівець в області гастроентерології та дієтології
Лікар Сімейний лікар Турчин Тарас Васильович на Doc.ua
Лікар займається проведенням тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічного дослідження, здійснює забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів
Лікар Сімейний лікар Хлупянець Ірина Петрівна на Doc.ua
Проводить тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар Сімейний лікар Турлакова Анастасія Вікторівна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар Сімейний лікар Щудло Ольга Іванівна на Doc.ua
1рік досвіду
Лікар загальної практики займається проведенням тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19. Робить електрокардіографічне дослідження, проводить забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету: загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, аналіз крові на холестерин, загальний аналіз сечі