Житомир

Сторінка 4: Педіатри в Житомирі

Лікар Педіатр Шабалдина Вікторія Володимирівна на Doc.ua
Лікар займається проведенням тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічного дослідження. Проводить забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР. Якісно робить внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів та ін.
Лікар Педіатр Кліменко Тетяна Іллівна на Doc.ua
Кліменко Тетяна Іллівна
Проводить тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язове, підшкірне, внутрішньовенне введення медикаментів, забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету
Лікар Педіатр Ногарєва Катерина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Педіатр Іконнікова Оксана Василівна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язове, підшкірне, внутрішньовенне введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар Педіатр Кравченко Сніжана Ігорівна на Doc.ua
Проводить тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язове, підшкірне, внутрішньовенне введення медикаментів, забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету
Лікар Неонатолог, Педіатр, УЗД-фахівець Рижук Віта Григорівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику і лікування захворювань дитячого і підліткового віку, займається вакцинацією і наглядом за дітьми. Віта Григорівна спеціалізується на УЗ-дослідженнях щитовидної та молочної залоз, м'яких тканин, органах черевної порожнини, сечостатевої системи, органах малого таза, вагітності на малих термінах
Лікар Педіатр Новикова Ірина Юріївна на Doc.ua
Новикова Ірина Юріївна
Лікар другої категорії
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19. Проведення також електрокардіографічного дослідження, забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету: загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, аналіз крові на холестерин, загальний аналіз сечі
Лікар Педіатр Чепка Наталія Йосипівна на Doc.ua
Чепка Наталія Йосипівна
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на проведенні тестування у пацієнтів на: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19. Робить електрокардіографічне дослідження. Проводить внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, профілактичні щеплення. Здійснює забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету
Лікар Педіатр Федорчук Олена Валеріївна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар Педіатр Іжик Володимир Васильович на Doc.ua
Лікар-педіатр займається проведенням тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічного дослідження, забором біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрім'язовими, підшкірними, внутрішньовенними введеннями медикаментів
chevron_left 4
Показати ще 8 Лікаріautorenew
5 chevron_right