Житомир

Сторінка 5: Педіатри в Житомирі

Лікар Педіатр Добровольська Наталія Василівна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар Педіатр Перчик  Галина Богданівна на Doc.ua
Перчик Галина Богданівна
Лікар другої категорії
Галина Богданівна займається лікуванням і діагностикою захворювань педіатричного профілю. Проводить консультації з питань правильного догляду за дітьми, їх вигодовування і вакцинопрофілактики
Лікар Педіатр Сенів Ірина Богданівна на Doc.ua
Ірина Богданівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань педіатричного профілю. Проводить профілактичну вакцинацію, ЕКГ та ін.
Лікар Педіатр Скляренко Наталія Василівна на Doc.ua
Лікар Педіатр Табаченко Наталія Миколаївна на Doc.ua
Займається проведенням тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічним дослідженням, забором біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР. Проводить внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, профілактичні щеплення
Лікар Педіатр Гладка Марія Володимирівна на Doc.ua
Проводить внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, профілактичні щеплення, забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету: загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, аналіз крові на холестерин, загальний аналіз сечі
Лікар Педіатр Радчук Оксана Леонідівна на Doc.ua
Оксана Леонідівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань педіатричного профілю. Консультує з питань вакцинації, вигодовування дітей і правильного догляду за ними
Лікар Педіатр Данильчук Яна Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, риніт, цистит, коліт, ангіна, краснуха, вітряна віспа