Запоріжжя

Сторінка 2: Офтальмологи в Запоріжжі

Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Унгурян  Наталія  Валеріївна на Doc.ua
Консультація від190 грн
Наталія Валеріївна лікар-офтальмолог вищої категорії. Завідувачка відділення мікрохірургії ока. Проводить консультативний прийом. Спеціалізується на хірургічному лікуванні катаракти, глаукоми, травми ока, інтравітреальному введенні лікарських засобів. Також Наталія Валеріївна виконує реконструктивна хірургію та окулопластику.
Лікар Офтальмолог Кирилова  Тетяна  Сергіївна на Doc.ua
Консультація від190 грн
Тетяна Сергіївна кандидат медичних наук, доцент кафедри очних хвороб ДЗ «ЗМАПО МОЗ України». Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань органів зору. Тетяна Сергіївна постійно удосконалює свою кваліфікацію, відвідуючи конференції, семінари, майстеркласи та інше.
Лікар Офтальмолог Мінько  Дар'я  Михайлівна на Doc.ua
Консультація від190 грн
Дар'я Михайлівна спеціалізується на офтальмології. Займається діагностикою та лікуванням запальних, алергічних захворювань переднього та заднього відрізка ока, наданням невідкладної медичної допомоги при травмах, опіках, сторонніх тілах органа зору. Також лікар проводить офтальмоскопію, біомікроскопію, тонометрію, периметрію, а-сканування та в-сканування (ультразвукове дослідження ока) та інше.
Лікар Офтальмолог Городничева Олена Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна Городничева має спеціалізацію по контактному коригуванні зору, оптометрії. Лікар Городничева займається підбором лінз для очкової / контактної корекції (включаючи підбір мультифокальних лінз).
Лікар Офтальмолог, Хірург Деркач Тетяна Сергіївна на Doc.ua
1.1
Лікар другої категорії
До компетенції Тетяни Сергіївни входить Ексімер-лазерна корекція зору, лазерна хірургія патологій сітківки. Здійснює консультативний прийом, спостереження за пацієнтами з цукровим діабетом, захворюваннями сітківки, глаукомою.
Лікар Офтальмолог Дячук Інна Володимирівна на Doc.ua
Лікар займається комплексною діагностикою зору, обстеженням сітківки ока, рогівки,, дослідження рівня і гостроти зору і лікуванням різних захворювань очей.
Лікар Офтальмолог, Хірург Кремінська Людмила Михайлівна на Doc.ua
Людмила Михайлівна - досвідчений катаральний хірург, який здійснює також лікування глаукоми. За час практичної діяльності лікар-фахівець провела понад 20 000 операцій різного ступеня складності. Займається хірургічними втручаннями на передньому відрізку ока. Володіє спектром методик видалення катаракти.
Лікар Офтальмолог Ткаченко Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар Офтальмолог Плахотний Михайло Олексійович на Doc.ua
Михайло Олексійович спеціалізується на витреоретинальній хірургії. Лікує захворювання сітківки, скловидного тіла. Виконує широкий спектр вітреоретінальних втручань, основна частина яких має на увазі операції вищої складності. Проводить консультативну діяльність, в тому числі і в Росії, Болгарії, Сербії.
Лікар Офтальмолог Дячук Ірина Сергіївна на Doc.ua
chevron_left 2 3
Показати ще 2 Лікаріautorenew