Запоріжжя

Сторінка 2: Офтальмологи в Запоріжжі

Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Унгурян  Наталія  Валеріївна на Doc.ua
Наталія Валеріївна лікар-офтальмолог вищої категорії. Завідувачка відділення мікрохірургії ока. Проводить консультативний прийом. Спеціалізується на хірургічному лікуванні катаракти, глаукоми, травми ока, інтравітреальному введенні лікарських засобів. Також Наталія Валеріївна виконує реконструктивна хірургію та окулопластику.
Лікар Офтальмолог Кирилова  Тетяна  Сергіївна на Doc.ua
Тетяна Сергіївна кандидат медичних наук, доцент кафедри очних хвороб ДЗ «ЗМАПО МОЗ України». Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань органів зору. Тетяна Сергіївна постійно удосконалює свою кваліфікацію, відвідуючи конференції, семінари, майстеркласи та інше.
Лікар Офтальмолог Мінько  Дар'я  Михайлівна на Doc.ua
Дар'я Михайлівна спеціалізується на офтальмології. Займається діагностикою та лікуванням запальних, алергічних захворювань переднього та заднього відрізка ока, наданням невідкладної медичної допомоги при травмах, опіках, сторонніх тілах органа зору. Також лікар проводить офтальмоскопію, біомікроскопію, тонометрію, периметрію, а-сканування та в-сканування (ультразвукове дослідження ока) та інше.
Лікар Офтальмолог Мартинов Дмитро Валерійович на Doc.ua
Дмитро Валерійович лікар офтальмолог другої категорії і магістр медицини. Займається лікуванням глаукоми, захворювань сітківки та зорового нерва.
Лікар Офтальмолог Луценко Ніна Степанівна на Doc.ua
Луценко Ніна Степанівна
Доктор медичних наук
Ніна Степанівна - професор кафедри очних хвороб Запорізької медичної академії післядипломної освіти МОЗ України, лікар вищої категорії. Є постійним учасником і доповідачем українських, міжнародних та європейських з'їздів, симпозіумів та конференцій офтальмологів.
Лікар Офтальмолог Городничева Олена Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна Городничева має спеціалізацію по контактному коригуванні зору, оптометрії. Лікар Городничева займається підбором лінз для очкової / контактної корекції (включаючи підбір мультифокальних лінз).
Офтальмологічний кабінет Люксоптика на пр. Леніна 149
пр-т Соборний 149на карті
Дніпровський
Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Твердохліб Ольга Вікторівна на Doc.ua
Офтальмолог, офтальмохірург. Займається мікрохірургічним лікуванням катаракти, глаукоми та інших захворювань ока та його придатків, інтравітреальним лікуванням
Лікар Офтальмолог Яцун Ганна Вікторівна на Doc.ua
Анна Вікторівна — лікар-офтальмолог вищої категорії. Учасник всеукраїнських, міжнародних, європейських конференцій і симпозіумів. Проводить оптичну когерентну томографію, ангіографію сітківки; хірургічні методи розширення слізних точок, видалення кісти, папілом, птерігіума, Халязіон. Поверхневу перев'язку скроневої артерії, обробку травм ока.
Лікар Офтальмолог Мороз-Барчук  Нонна  Вадимівна на Doc.ua
Нонна Вадимівна магістр медицини, лікар-офтальмолог вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні захворювань очей хворих з ендокринною патологією, лікуванні халязіона. Лікар проводить загальне обстеження офтальмолога, промивання сльозових каналів, а також попередні та періодичні професійні огляди.
Лікар Офтальмолог Неділька  Тарас Володимирович  на Doc.ua
Тарас Володимирович - спеціалізується на офтальмології. Проводить амбулаторний прийом пацієнтів. Займається лікуванням захворювань зорового аналізатора, які пов’язані з ушкодженнями ендокринної системи організму. Тарас Володимирович є членом товариства офтальмологів України, постійним учасником профільних національних, міжнародних з’їздів, симпозіумів та конференцій.
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew