Запоріжжя

Сьогодні, 19 Квітня
4.4
Лікар Кардіолог Шльонський  Борис  Анатолійович на Doc.ua
Шльонський Борис Анатолійович
Борис Анатолійович - кандидат медичних наук, лікар кардіолог вищої категорії. Спеціалізується на профілактиці, своєчасному виявленні та лікуванні серцево-судинних захворювань та їх ускладнень (серцева недостатність, аритмія тощо).
Запорізька обласна клінічна лікарня
Оріхівське шосе, 10на карті
Коммунарский
Консультація 180 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пт 19  квіт.сб 20  квіт.нд 21  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Терапевт, Кардіолог, Гастроентеролог, Ендокринолог Земляний Ярослав Вадимович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії, кардіології, гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, вакцинацію від грипу, УЗД серця, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: бронхіт, грип, ангіна, коліт, риніт
Оксфорд Медікал Запоріжжя
вул. М. Гончаренко, 7на карті
Вознесеновский
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пт 19  квіт.сб 20  квіт.нд 21  квіт.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Кардіолог Акімов Олександр Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіології. Проводить ЕКГ, добове моніторування, холтер-моніторування серця. Лікує такі захворювання і патології, як: гіпертонічна хвороба, аритмія, ішемічна хвороба серця, пороки серця, стенокардії, ендокардит, перикардит
Медичний центр «Фреш Мед»
Консультація + ЕКГ - 450 грн Повторний прийом - 300 грн
м. Запоріжжя, пр. Соборний, 94на карті
Олександрівський
Лікар Терапевт, Гастроентеролог, Кардіолог Медведєв Володимир Веніамінович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії, гастроентерології, кардіології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Кожні 5 років підвищував професійну кваліфікацію на курсах тематичного удосконалення та передатестаційних циклах у ЗМАПО
Лікар Кардіолог Шейченко Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Медичний центр «Фреш Мед»
Повторна консультація - 300 грн
м. Запоріжжя, пр. Соборний, 94на карті
Олександрівський
Лікар Кардіолог Литвиненко Олена Євгенівна на Doc.ua
Олена Євгенівна лікар-кардіолог вищої категорії, завідує відділенням кардіології.
Лікар Анестезіолог, Кардіолог Каленський Олексій Володимирович на Doc.ua
Олексій Володимирович спеціалізується на лікуванні вад серця, кардіопатологій, порушень серцевого ритму. Є кваліфікованим анестезіологом, володіє всіма сучасними технологіями анестезії.
Кабінет лікаря Каленського А.В.
Выезд на дом – 250 грн.
пр. Соборный 111 Ана карті
Дніпровський
Лікар Рентгенолог, Кардіолог Руденко Дмитро Юрійович на Doc.ua
Руденко Дмитро — інтервенційний кардіолог. Лікар першої категорії зі стажем роботи понад 15 років. З 2019 року очолює відділення рентгеноангіографії і ендоваскулярної хірургії.
Лікар Кардіолог Авраменко Віталій Вікторович на Doc.ua
Лікар займається проведенням необхідних досліджень, діагностики, лікуванням і профілактикою серцевих захворювань. Спеціаліст лікує такі хвороби: стенокардія, міокардит, серцева недостатність, гіпертонічну, ішемічну хворобу серця.
Мотор Січ
на карті
Лікар Кардіолог, Ревматолог Потапенко Сергій Валерійович на Doc.ua
Кардіоревматолог, спеціалізується на лікуванні реактивного ревматоїдного артриту, вегетосудинної дистонії, хвороб сполучної тканини, ревматичного, неревматичного кардиту. Проводить процедуру електрокардіографії, рН метрії, моніторування ЕКГ по Холтеру, моніторингу артеріального тиску.
Показати ще 1 Лікаріautorenew