Запоріжжя

Терапевти Запоріжжя

Лікар Терапевт, Сімейний лікар, Реабілітолог, Кінезітерапевт Скрипник Ольга Віталіївна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Сертифікований інструктор норвезької методики терапії м'язово-фасціальних ланцюгів Neurac (на обладнанні Redcord). Лікар використовує в своїй практиці комплементарний підхід, комбінуючи відразу кілька методів: декомпресійну кінезотерапію, нейро-м'язову активацію, прикладну кінезіологію, мануальну терапію і масаж. Застосовує елементи естетичної медицини для корекції обличчя і тіла методами прикладної кінезіології. Спеціалізується на лікуванні захворювань нервової та кістково-м'язової системи. Лікар проводить консервативне лікування зах
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Трегуб Людмила Олексіївна на Doc.ua
4.1
Консультація від400 грн
Досвідчений лікар ультразвукової діагностики Людмила Олексіївна за понад 30 років власної практики дуже прискіпливо підходить до своєї роботи, вона уважно описує усі зміни, що видно під час обстеження. Висновок УЗД обстеження описаний лікарем Трегуб буде дуже інформативним для лікаря, що направляє Вас на обстеження.
Лікар Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт, Ендокринолог Земляний Ярослав Вадимович на Doc.ua
Консультація від320 грн
Лікар спеціалізується на терапії, кардіології, гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, вакцинацію від грипу, УЗД серця, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: бронхіт, грип, ангіна, коліт, риніт
Лікар Анестезіолог, Терапевт Звенигородська Олена Ігорівна на Doc.ua
Звенигородська Олена Ігорівна лікар анестезіолог-реаніматолог,стаж роботи 14 років у відділенні інтенсивної терапії Консультант з надання невідкладної допомоги.Інструктор з догляду за лежачими хворими. Стаж робити:14 років Запорізька обласна клінічна лікарня Стажування за кордоном півроку Досвід роботи з дітьми від 6 до 18 років
Лікар Терапевт Кондібор Христина Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, спірометрію, електрокардіографію та підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, бронхіальна астма, пневмонія
Лікар Терапевт Гончарова Ольга Олегівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить консультативний прийом, огляд, спірометрію, електрокардіографію та підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, бронхіальна астма, пневмонія
Лікар Терапевт Воронова Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Терапевт Шукало Андрій Владиславович на Doc.ua
Лікар фахівець широкого профілю, веде консультативний прийом, діагностику, огляд, спостерігає пацієнтів з хронічними захворюваннями. Займається лікуванням захворювань: крові, серця, нирок, суглобів, травної та дихальної системи, при частих простудних захворюваннях і прояві слабкості організму.
Лікар Терапевт Антипенко Олена В'ячеславівна на Doc.ua
Лікар Терапевт Тілініна Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Показати ще 3 Лікаріautorenew