Вінниця

Сторінка 2: Психологи в Вінниці

Лікар Психолог Виговська Юлія Вікторівна на Doc.ua
Психолог, консультує сімейні пари, безплідні пари, дітей, вагітних жінок, проводить індивідуальну роботу, спрямовану на лікування депресій, фобій, стресу та ін. Кожен пацієнт для лікаря є цінністю, тому всі свої знання і навички фахівець направляє на порятунок людини від психологічних проблем .
4.7
Лікар Психотерапевт, Психолог, Психіатр Ордатій Наталія Миколаївна на Doc.ua
Асистент кафедри медичної психології та психіатрії ВНМУ імені М.І. Пирогова, спеціалізується на лікуванні психоневрологічних захворювань, алко- та наркозалежності
Лікар Психолог, Психотерапевт Королец Ірина Яківна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на клінічної психології та психотерапії. Проводить психодіагностику, індивідуальні консультації, групову роботу з дітьми, що мають агресивну поведінку, групи підтримки при втраті, когнітивно-поведінкову психотерапію. Веде прийом для дітей від 3-х років
Лікар Психолог, Нутриціолог Doc Psyco Y на Doc.ua
Лікар Сексолог, Психотерапевт, Психолог Шестопалова Олена Григорівна на Doc.ua
До психолога звертаються при труднощах у навчанні і роботі, зі страхами і фобіями, психосоматичними розладами. Веде прийом підлітків і дорослих, включаючи сімейні пари. У своїй роботі спирається на кілька базових методів психотерапії: використовує психоаналіз, інтегративний аналіз, символдраму, проводить тілесно-орієнтовану терапію
Лікар Психолог Короліщук Надія Василівна на Doc.ua
Здійснює індивідуальні консультації дорослих і дітей. Надає допомогу у вирішенні проблем міжособистісного взаємодії на роботі і в сім'ї, допомагає пережити кризові ситуації, вирішити внутрішні конфлікти (страхи, образи, злість і т. Д.). Проводить сеанси, спрямовані на якісне поліпшення життя пацієнта в будь-який з областей: взаємини, здоров'я, навчання, робота.
Лікар Психолог Гулівата Світлана В'ячеславівна на Doc.ua
Спеціаліст по гештальт-терапії. Надає допомогу при психологічних травмах, проблемних відносинах в парах і між дітьми і батьками, емоційних залежностях, втрати близької людини. Допомагає впоратися з труднощами підліткового періоду, проблемами, пов'язаними з втратою сексуальності і жіночності, прийняттям себе.
МІГІС, Міжрегіональний інститут гештальт-терапії та мистецтва
вул. Київська, 16, оф. 2, поверх 9на карті
Лікар Психолог Коровецька Ірина Миколаївна на Doc.ua
Ірина Миколаївна, психолог, який працює за методикою арт-психотерапії. Діагностує порушення дитячої психіки в процесі творчості дитини, коригує поведінку і створює позитивні творчі життєві направлення. Лікар працює з випадками психологічних травм після насильства, невротичними розладами, аутизмом, труднощами адаптації до колективу.