Одеса

Сторінка 4: Психотерапевти в Одесі

Лікар Психолог, Психотерапевт Дьяур Сергій Борисович на Doc.ua
Психотерапевт, психолог, психоаналітик, тілесний терапевт. Проводить психотерапію (індивідуальну і групову) і консультування. Надає допомогу у вирішенні психологічних таких проблем, як стреси, депресії, фобії, панічні стани, психосоматичні захворювання, проблеми взаємин і т.п.
Лікар Психолог, Психотерапевт Верезумський Олексій Дмитрович на Doc.ua
Олексій Дмитрович є досвідченим психологом і психотерапевтом. Він надає послуги з психологічного консультування, психотерапії, бізнес консультування. В роботі доктор Верезумский використовує гештальт-терапію, НЛП, системну сімейну психотерапію, Еріксонівський гіпноз.
Лікар Нарколог, Психотерапевт Цапін Ігор Миколайович на Doc.ua
4.7
Нарколог, психотерапевт з тридцятирічним досвідом роботи, займається порятунком від алкогольної, наркотичної та інших залежностей, допомагає в позбавленні від зайвої ваги. В КОЖНОМУ МІСТІ ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ ТІЛЬКИ ПО ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗАПИСИ.
Лікар Невролог, Психотерапевт Павленко Тимофій Вікторович на Doc.ua
4.7
Кваліфікований невролог і психотерапевт, робоча сфера діяльності включає вивчення механізмів формування залежності, профілактичну роботу в наркології, сімейне консультування, екзистенціальну і глибинну психотерапії і т.д.
Лікар Психолог, Психотерапевт Чернега Віталій Васильович на Doc.ua
4.5
Досвід роботи в медицині - понад 25 років, в психології - близько 15 років. Більше 3-х років є керівником 12-крокових груп по зціленню від залежностей в програмі сімейної служби СПД. Є автором і ведучим семінарів - тренінгів з сімейної психології з 2009 року.
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Вараксін Ігор Вікторович на Doc.ua
Психіатр вищої категорії, валеолог, психофізіолог, психотерапевт. Є головним фахівцем з південно-центральному регіону Слов'янського альянсу оздоровчих тренінгових програм у сфері методик корекції ваги. Також його авторству належать інтегративні програми щодо коригування харчової залежності, надмірної ваги, булімії, інших адикцій - всі вони підтверджені 36 авторськими свідоцтвами, 11 держпатентами.