Одеса

Сторінка 4: Психотерапевти в Одесі

Лікар Психотерапевт Білоус Діана Сергіївна на Doc.ua
Лікар-психіатр, психотерапевт. Надає консультативні послуги та лікування психосоматичних патологій. Допомагає пацієнтам з підвищеною емоційністю, нав'язливою тривогою і страхами, розладами адаптації. Лікує невротичні розлади, порушення сну, обсесивно-компульсивні розлади.
Лікар Психолог, Психотерапевт Григоращенко Володимир Кирилович на Doc.ua
Досвідчений психолог спеціалізується на використанні методу тілесного орієнтування в своїй роботі. Надає психологічну допомогу при кризах і травмах, комп'ютерної та алкогольної залежності, невротичних станах, труднощах в сімейних відносинах. До нього можуть звертатися клієнти, які страждають від стресу, депресії і ігроманії
Навчально-консультативний психологічний центр «Співдружність»
Во время военного положения свободная оплата - donation
вул. Князівська, 38, офіси 405, 406 (вхід з Князівського провулку)на карті
Лікар Психолог, Психотерапевт Ємяшева Жанна Валентинівна на Doc.ua
Веде прийом як психотерапевт, фізіотерапевт, психолог, функціональний діагност. Займається реабілітацією пацієнтів з діагнозами наркотична, алкогольна, харчова, нікотинова залежність.
Ві-та
вул. Бригадна, д. 5/1на карті
Київський
Лікар Психотерапевт Салій Юлія Анатоліївна на Doc.ua
До компетенції доктора входить: питання і проблеми сексуальності (гендерна ідентичність, сексуальна орієнтація, сексуальні переваги, кінки, сексуальна залежність, парафилії), проблеми міжособистісних відносин (робочі, дитячо-батьківські, любові), тривожні стани, депресивні стани, стресові стани, згубні пристрасті, хвороби залежності, неврози, психосоматика.
Приватний кабінет психоаналітика Салій Ю.А.
вул. Базарна, 71на карті
Лікар Психолог, Психотерапевт Дьяур Сергій Борисович на Doc.ua
Психотерапевт, психолог, психоаналітик, тілесний терапевт. Проводить психотерапію (індивідуальну і групову) і консультування. Надає допомогу у вирішенні психологічних таких проблем, як стреси, депресії, фобії, панічні стани, психосоматичні захворювання, проблеми взаємин і т.п.
Приватний психотерапевтичний кабінет Дьяура С.Б.
вул. Базарна, 61на карті
Лікар Психолог, Психотерапевт Бандура Лариса Григорівна на Doc.ua
Лариса Григорівна - гештальт-терапевт, займається індивідуальним консультуванням, сімейною терапією, веде групи, веде блог на Youtube-каналі. Проводить динамічну психотерапію, спрямовану на глибинні і стійкі зміни характеру, працює з довербальними і дитячими травмами, зі складнощами у встановленні близьких тривалих відносини, з залежностями (не хімічним характеру), співзалежностями і контрзалежностями, особистісними труднощами в дорослому віці (депресії, фобії, тривожність, складності в сексуальному житті, питання самоідентифікації, реа
Лікар Психолог, Психотерапевт Верезумський Олексій Дмитрович на Doc.ua
Олексій Дмитрович є досвідченим психологом і психотерапевтом. Він надає послуги з психологічного консультування, психотерапії, бізнес консультування. В роботі доктор Верезумский використовує гештальт-терапію, НЛП, системну сімейну психотерапію, Еріксонівський гіпноз.
Приватний кабінет психолога Верезумського А. Д.
вул. Спиридонівська, 21на карті
4.7
Лікар Психотерапевт, Нарколог Цапін Ігор Миколайович на Doc.ua
31рік досвіду
Нарколог, психотерапевт з тридцятирічним досвідом роботи, займається порятунком від алкогольної, наркотичної та інших залежностей, допомагає в позбавленні від зайвої ваги. В КОЖНОМУ МІСТІ ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ ТІЛЬКИ ПО ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗАПИСИ.
БлагоДар в м. Одесса
вул. Каманіна 2/2на карті
4.7
Лікар Психотерапевт, Невролог Павленко Тимофій Вікторович на Doc.ua
Кваліфікований невролог і психотерапевт, робоча сфера діяльності включає вивчення механізмів формування залежності, профілактичну роботу в наркології, сімейне консультування, екзистенціальну і глибинну психотерапії і т.д.
Грост, наркологічна клініка
Каштановая ул., 1на карті
Царське село
4.5
Лікар Психолог, Психотерапевт Чернега Віталій Васильович на Doc.ua
Досвід роботи в медицині - понад 25 років, в психології - близько 15 років. Більше 3-х років є керівником 12-крокових груп по зціленню від залежностей в програмі сімейної служби СПД. Є автором і ведучим семінарів - тренінгів з сімейної психології з 2009 року.
Приватний кабінет Чернеги В. В. у Школі гармонії
Индивидуальный приём – от 300 грн. Семейный – от 400 грн.
вул. Пушкінська, 37на карті
chevron_left 4
Показати ще 8 Лікаріautorenew
5 chevron_right