Одеса

Сторінка 3: Офтальмологи в Одесі

Лікар Офтальмолог Ганіченко Ірина Микитівна на Doc.ua
Ірина Микитівна лікар-офтальмолог з майже п'ятдесятилітнім стажем роботи. Виконує медикаментозне лікування ССО, глаукоми, ВМД і ін. Проводить лазерну коагуляцію при макулодистрофіях, дистрофії сітківки, ретіношізіса, тромбозах, вторинної катаракти, глаукоми тощо
Лікар Офтальмолог, Хірург Усов Володимир Яковлевияч на Doc.ua
Доктор медичних наук
Володимир Якович офтальмолог, хірург, лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Старший науковий співробітник. Тільки за останні 5 років успішно виконав більше 900 операцій з приводу таких захворювань очей як: катаракта, глаукома, птерігіум, виразки, більма, первинна та вторинна дистрофії рогівки, кератоконус та ін.
Лікар Офтальмолог Саленко Сергій Валентинович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор спеціалізується на оптометрії і контактній корекції зору, а також сучасній методиці лікування патології органу зору і способах зупинки прогресування короткозорості.
Лікар Офтальмолог Захарова Оксана Миколаївна на Doc.ua
Оксана Миколаївна лікар-офтальмолог, є асистентом хірурга. Проводить такі процедури, як комплексне обстеження зору, оптичну когерентну томографію, УЗД, підбір окулярів і МКЛ будь-якої складності.
Лікар Офтальмолог Кондрат Яна Ігорівна на Doc.ua
Лікар є фахівцем з дитячої офтальмології. Є постійним учасником багатьох міжнародних з'їздів і наукових конференцій офтальмологів.
Лікар Офтальмолог, Хірург Душенчук Тарас Володимирович на Doc.ua
Офтальмохірург проводить виправлення рефракційних помилок після операції, розтин кіст в області повік, видаляє доброякісні новоутворення шкіри повік, кон'юнктиви. Діагностує захворювання за допомогою огляду очного дна, оптичної біометрії, візометрії. Лікує діабетичний макулярний набряк, глаукому, пресбіопію, атрофію зорового нерву, запальні захворювання очей
Лікар Офтальмолог Усова Олена Володимирівна на Doc.ua
Олена Володимирівна кваліфікований лікар офтальмолог. Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці очних захворювань. Проводить терапевтичну офтальмологію. Регенеративні технології в офтальмології
Лікар Офтальмолог Ніколаєва Віра Михайлівна на Doc.ua
Лікар офтальмолог з колосальним досвідом роботи. Займається профілактикою і лікуванням захворювань очей. Проводить процедури таких різновидів, як зондування і промивання слізних каналів, парабульбарні ін'єкції, біомакроскопія, тонометрія, візометрія, офтальмоскопія, рефроктометрія, периметрія.
Лікар Офтальмолог Корольова Владилена Володимирівна на Doc.ua
Владилена Володимирівна лікар-офтальмолог вищої категорії, вона проводить панретинальну і переферичну лазеркоагуляцию, допомагає підібрати окуляри і комплексно обстежує зір.
Лікар Офтальмолог, Хірург Щіпун Сергій Костянтинович на Doc.ua
Головний лікар центру «Тарус», кандидат медичних наук, видатний офтальмохірург Сергій Костянтинович за свою клінічну практику виконав понад 20000 операцій на структурах ока. Спеціаліст вперше в Україні впровадив в офтальмохірургічну практику цілий ряд фоторефракціонних лазерних оперативних втручань. Сергію Костянтиновичу належить кілька авторських свідоцтв, а також патент на поліпшену методику лазерної корекції LASIK.
chevron_left 3 4
Показати ще 1 Лікаріautorenew