Одеса

Сторінка 4: Офтальмологи в Одесі

Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Хірург, Офтальмолог Душенчук Тарас Володимирович на Doc.ua
Офтальмохірург проводить виправлення рефракційних помилок після операції, розтин кіст в області повік, видаляє доброякісні новоутворення шкіри повік, кон'юнктиви. Діагностує захворювання за допомогою огляду очного дна, оптичної біометрії, візометрії. Лікує діабетичний макулярний набряк, глаукому, пресбіопію, атрофію зорового нерву, запальні захворювання очей
Медичний дім Одрекс
ул. Раскидайловская, 69/71на карті
Лікар Офтальмолог Усова Олена Володимирівна на Doc.ua
Олена Володимирівна кваліфікований лікар офтальмолог. Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці очних захворювань. Проводить терапевтичну офтальмологію. Регенеративні технології в офтальмології
Virtus (Віртус) на Суднобудівній
вул. Суднобудівна, 1Бна карті
Лікар Офтальмолог Ніколаєва Віра Михайлівна на Doc.ua
41рік досвіду
Лікар офтальмолог з колосальним досвідом роботи. Займається профілактикою і лікуванням захворювань очей. Проводить процедури таких різновидів, як зондування і промивання слізних каналів, парабульбарні ін'єкції, біомакроскопія, тонометрія, візометрія, офтальмоскопія, рефроктометрія, периметрія.
Інто-Сана на Королева
ул. Королева, 17на карті
Київський
Інто-Сана на Варненській
ул. Варненская, 2на карті
Лікар Офтальмолог Корольова Владилена Володимирівна на Doc.ua
Корольова Владилена Володимирівна
Владилена Володимирівна лікар-офтальмолог вищої категорії, вона проводить панретинальну і переферичну лазеркоагуляцию, допомагає підібрати окуляри і комплексно обстежує зір.
Тарус, центр лазерної корекції зору
пр. Шевченко, 4 д (2 этаж Бизнес-центра «Шевченковский»)на карті
Центр
Лікар Хірург, Офтальмолог Щіпун Сергій Костянтинович на Doc.ua
Щіпун Сергій Костянтинович
Головний лікар центру «Тарус», кандидат медичних наук, видатний офтальмохірург Сергій Костянтинович за свою клінічну практику виконав понад 20000 операцій на структурах ока. Спеціаліст вперше в Україні впровадив в офтальмохірургічну практику цілий ряд фоторефракціонних лазерних оперативних втручань. Сергію Костянтиновичу належить кілька авторських свідоцтв, а також патент на поліпшену методику лазерної корекції LASIK.
Тарус, центр лазерної корекції зору
пр. Шевченко, 4 д (2 этаж Бизнес-центра «Шевченковский»)на карті
Центр
Лікар Офтальмолог Полякова Ірина Вікторівна на Doc.ua
Ірина Вікторівна займає посаду головного лікаря в Одеській мережі офтальмологічних кабінетів «Люксоптика». Доктор Полякова має по офтальмології вищу категорію, вона не тільки веде активну медичну практику понад 20 років, але і навчає, підвищує кваліфікацію співробітників «Люксоптики».
Лікар Офтальмолог Гаврилюк Микола Вікторович на Doc.ua
Микола Вікторович лікар-офтальмолог, він допомагає підібрати різні види засобів для оптичної корекції зору, як для простих, так і для складних випадків (м'які контактні лінзи, окуляри).
Лікар Офтальмолог Козар Роман Володимирович на Doc.ua
Лікар-офтальмолог проводить комп'ютерну периметрію і візометрію для діагностики проблем із зором. Досліджує внутрішньоочний тиск, займається консервативним лікуванням офтальмологічних захворювань. Лікує короткозорість, далекозорість, катаракту, діабетичний макулярної набряк, астигматизм, макулодистрофії, пресбіопію, атрофію зорового нерва, запальні захворювання очей, синдром комп'ютерного зору
Лікар Офтальмолог Сєров Андрій Вікторович на Doc.ua
Андрій Вікторович проводить підбір оптичної корекції, контактної корекції провідних світових виробників. Здійснює лікування офтальмологічних патологій.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика на Катерининській
вул. Катерининська, 14на карті