Одеса

Сторінка 6: Акушери-гінекологи в Одесі

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Левіт Юлія Юріївна на Doc.ua
Кваліфікований акушер-гінеколог, веде амбулаторний гінекологічний прийом, займається лікуванням запальних і інфекційних захворювань, захворювань шийки матки, гормональних порушень, проводить корекцію статевих розладів у жінок
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Бадіон Ірина Вікторівна на Doc.ua
Лікар гінеколог займається лікуванням широкого спектру гінекологічних захворювань, консультує з приводу підбору контрацепції, проводить радіохвильову терапію шийки матки, проводить кольпоскопію.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Гнатенко Ольга Володимирівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог проводить діагностику жіночих захворювань за допомогою гістероскопії, кольпоскопії. Займається консервативним лікуванням і менеджментом міоми матки, ендометріозу, кіст яєчників. Лікує безпліддя, а також патологію шийки матки, веде менопаузу у пацієнток. Крім того проводить операції з приводу раку жіночої репродуктивної системи
Медичний дім Одрекс
ул. Раскидайловская, 69/71на карті
Приморський
Лікар Акушер-гінеколог Вдовенко Ирина Петровна на Doc.ua
Ірина Петрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектра гінекологічних захворювань і патологій. Займається лікуванням ерозії шийки матки, доброякісних новоутворень, нетримання сечі, опущення стінок піхви, гострих і хронічних інфекцій, ендокринологічних порушень, безпліддя. Проводить кольпоскопію, УЗД, малоінвазивної лазерну хірургію, інтимну контурну пластику та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Гринкевич Тетяна Мілентьєвна на Doc.ua
Гринкевич Тетяна Мілентьєвна
21рік досвіду
Гінеколог, має вищу категорію, фахівець в області всього спектра оперативних втручань, проводить гістеректомію, гістерорезектоскопію, лікування безпліддя у жінок, патологій шийки матки, порушень, пов'язаних з менструальною функцією
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог, Гінеколог Циганенко Ірина Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог спеціалізується на радіохвильовому лікуванні жіночих захворювань, лазерній вапоризації, марсупіалізації кісти бартолінової залози. Проводить інтимну контурну пластику. Використовує в своїй практиці методи кольпоскопії і гістероскопії. Лікує маткову кровотечу, ендокринне безпліддя, клімактеричний синдром, кісти яєчників, лейоміому матки, гідросальпінкс, гіперплазію ендометрія матки, передменструальний синдром (ПМС), синдром полікістозних яєчників
Медичний дім Одрекс
ул. Раскидайловская, 69/71на карті
Приморський
Лікар Акушер-гінеколог, Генетик, Гінеколог Кушнір Галина Юріївна на Doc.ua
Кушнір Галина Юріївна
Доктор займається такими захворюваннями і патологіями, як: полікістоз, ендометріоз, аденоміоз, кандидоз, кольпіт, цистит, нетримання сечі, гіперандрогенія, гіперпролактенемія, аномальні маткові кровотечі, поліпи, бартолініт, паппіломотоз, ВПЛ, інфекції ІПСШ, мікоплазмоз, уреаплазмоз, хламідіоз, опущення, нетримання, нерегулярні менструації, дисгормональні стани, безпліддя, анемія, ожиріння, вагініт, дисбіоз, дисбактеріоз, підбір методу контрацепції
Лікар Акушер-гінеколог Дем'ян Надія Андріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, діагностику та лікування патології шийки матки (консервативне, хірургічне), лікування запальних гінекологічних захворювань, планування вагітності (підбір методів контрацепції, прегравідарна підготовка)
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Степановічус Олена Миколаївна на Doc.ua
Степановічус Олена Миколаївна
Олена Миколаївна, акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань органів малого тазу, ендокринологічних захворювань, доброякісних та передракових захворювань. Також лікар проводить видалення та лікування ерозії шийки матки, лазерне лікування стресового нетримання сечі, лазерне вагінальне омолодження.
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Наумчук Наталія Миколаївна на Doc.ua
Область професійних інтересів Наталії Миколаївни охоплює такі сфери як: лікування захворювань жіночих статевих органів, реабілітація жіночої репродуктивної функції, гінекологічна ендокринологія, планування сім'ї, надання медичної допомоги жінкам з невиношуванням вагітності і мають проблеми із зачаттям.
Into-Sana на Ойстраха
ул. Ойстраха, 28на карті