Миколаїв

Мануальні терапевти в Миколаїві

Сьогодні, 5 Липня
4.0
Лікар Мануальный терапевт, Реабілітолог, Кінезітерапевт, Остеопат, Вертебролог Пшеніцин Віталій Миколайович на Doc.ua
Вам доступна моя кваліфікована допомога як лікаря з більш ніж 20-річним стажем. Мої навички у мануальній медицині (остеопатія, прикладна кінезіологія, голкотерапія) дозволяють мені не лише знімати біль та інші симптоми, але й встановлювати їх причину та рекомендувати оптимальний лікувальний план. Після того, як ви відвідаєте мій кабінет і оціните результати лікування, ви зможете з легкістю довірити мені своє здоров'я на майбутні роки.
Медичний кабінет «Ірида» в Миколаєві
вул. 6-а Слобідська, 43на карті
Центральний
Консультаціявід 800 грн
Оберіть бажаний день прийому та чекайте підтвердження
пт 05  лип.сб 06  лип.нд 07  лип.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Мануальный терапевт, Терапевт Ситник Віталій Петрович на Doc.ua
21рік досвіду
Мануальний терапевт, терапевт першої категорії, спеціалізується на лікуванні внутрішніх хвороб, а також захворювань хребта (люмбаго, радикуліт, остеохондроз та ін.).
Мануальна терапія
пр. Богоявленський, 202на карті
Корабельний
Лікар Мануальный терапевт, Реабілітолог, Рефлексотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини, Гірудотерапевт, Масажист Іваненко Ігор Миколайович на Doc.ua
Область професійного інтересу лікаря - нелікарські методи лікування і відновлення організму, такі як вісцеральний масаж, гірудотерапія, апітерапія, остеопатія, су-джок і т.п.
Здравниця, центр природного оздоровлення
вул. Рюміна, 2/7на карті