Лікар Мануальный терапевт, Фізіотерапевт, Реабілітолог, Вертебролог, Остеопат Онопрієнко  Ігор  Володимирович на Doc.ua
Консультація від850 грн
Ігор Володимирович з 2001 року спеціалізується на мануальній терапії, і досконало володіє як класичними техніками мануальної терапії, так і остеопатичними техніками, в т.ч. техніками вісцеральної та краніо-сакральної остеопатії. Займається консервативним лікуванням патологій хребта з метою включити фізіологічний механізм резорбції (зменшення розмірів без операції) протрузій та/або гриж міжхребцевих дисків, застосовуючи суглобові техніки мануальної терапії (остеопатії та хіропрактики), масаж та інші засоби фізичної. Проводить корекцію всіх відділів хребта та суглобів, усуває зміщення хребців, блоки в суглобах та хребетно-рухових сегментах (ХРС), порушення роботи внутрішніх органів вертеброгенного генезу, займається пацієнтами з вертеброгенними патологіями.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Євгеній 14 Вересень 2024
Добре пройшов візит. Лікар як фахівець дуже сподобався, все було нормально.
Дмитро 07 Вересень 2024
Мене візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, дякую.
Анастасія 21 Серпень 2024
Ганна 18 Липень 2024
Володимир 21 Червень 2024
Артем 20 Червень 2024
Яна 23 Травень 2024
Лікар гарний спеціаліст, дуже добре знає свою справу. Насправді дуже приємна, позитивна людина.
Ірина 02 Лютий 2024
Прийомом у вертебролога задоволена, кваліфікований фахівець, дякую.
Олександр 08 Квітень 2023
Євгеній 30 Серпень 2022