Львів

Сторінка 2: Репродуктологи в Львові

Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог Босяк Юлія Василівна на Doc.ua
Лікар Босяк Ю.В. займається веденням подружніх пар, що мають проблему непліддя. Юлія Василівна володіє різноманітними методиками репродуктивних технологій, здійснює широкий спектр діагностичних досліджень, включно з гістерскопією, кольпоскопією та ін.
Альтернатива, клініка репродукції людини

Стоимость консультации как репродуктолога - 200 грн., как акушера-гинеколога - 300 грн.

Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Мінералова Лілія Петрівна на Doc.ua
Лікар з багаторічним практичним досвідом в акушерстві та гінекології. Переважно займається обстеженням і лікуванням жіночого безпліддя, виконує процедуру екстракорпорального запліднення. Володіє гінекологічними діагностичними та лікувальними процедурами та маніпуляціями, коригує клімактеричні розлади
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог Свердан Марія Федорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології, репродуктології та УЗ-діагностиці. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі хвороби, як: кандидоз, гонорея, сифіліс, трихомоніаз
Лікар Репродуктолог, Гінеколог, УЗД-фахівець Сегедій Лідія Ігорівна на Doc.ua
Сегедій Лідія Ігорівна
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карті
Франківський
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог Палига Ігор Євгенійович на Doc.ua
Ігор Євгенович першим в Україні допоміг досягти вагітності після процедури заморожування ембріонів методом вітрифікації. Більш того, Ігор Євгенович першим у Західній Україні здійснив ряд складних репродуктологічних процедур. Своїм досвідом лікар ділиться на різноманітних форумах, конференціях, радіо- та телепередачах, у наукових статях.
Виклик додому
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Гуменецький Ігор Євгенійович на Doc.ua
Ігор Євгенович має величезний досвід у сфері корекції жіночого та чоловічого непліддя будь-яких форм. Лікар виконує різноманітні діагностичні та лікувальні оперативні втручання за допомогою сучасних лапароскопічних та мініінвазивних методик.
Альтернатива, клініка репродукції людини

Консультація з питань непліддя - 200 грн., консультація акушера-гінеколога - 300 грн.

Виклик додому
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Пурпура Роксолана Йосифівна на Doc.ua
Роксолана Йосифівна займається наданням допомоги жінкам та чоловікам, що мають проблему непліддя. Лікар проводить усі необхідні діагностичні та лікувальні маніпуляції, включно с підготовкою та проведенням ЕКЗ за різними протоколами, внутрішньоматкової інсемінації та ін.

Виклик додому
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Вічковська  Ірина Ярославівна на Doc.ua
Вічковська Ірина Ярославівна є кваліфікованим спеціалістом в акушерстві та гінекології. Володіє методом ультразвукової діагностики. Сфера діяльності лікаря лікування жіночої статевої системи, усі види жіночої неплідності. Постійно покращує свої теоретичні знання та практичні навички в інтересах пацієнтів.