Львов

Страница 2: Репродуктологи в Львове

Врач Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Гинеколог Босяк Юлія Василівна на Doc.ua
Лікар Босяк Ю.В. займається веденням подружніх пар, що мають проблему непліддя. Юлія Василівна володіє різноманітними методиками репродуктивних технологій, здійснює широкий спектр діагностичних досліджень, включно з гістерскопією, кольпоскопією та ін.
Альтернатива, клініка репродукції людини

Стоимость консультации как репродуктолога - 200 грн., как акушера-гинеколога - 300 грн.

Врач Акушер-гинеколог, Репродуктолог Минералова Лилия Петровна на Doc.ua
Врач с многолетним практическим опытом в акушерстве и гинекологии. Преимущественно занимается обследованием и лечением женского бесплодия, выполняет процедуру экстракорпорального оплодотворения. Обладает гинекологическими диагностическими и лечебными процедурами и манипуляциями, корректирует климактерические расстройства
Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист, Репродуктолог Свердан Мария Федоровна на Doc.ua
Доктор специализируется на акушерстве, гинекологии, репродуктологии и УЗИ-диагностике. Проводит консультативный прием, осмотр, первичную диагностику, подбор схемы лечения. Лечит такие заболевания, как: кандидоз, гонорея, сифилис, трихомониаз
Врач Репродуктолог, Гинеколог, УЗИ-специалист Сегедий Лидия Игоревна на Doc.ua
Сегедий Лидия Игоревна
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карте
Франковский
Врач Акушер-гинеколог, Репродуктолог, УЗИ-специалист, Гинеколог Палига Ігор Євгенович на Doc.ua
Ігор Євгенович першим в Україні допоміг досягти вагітності після процедури заморожування ембріонів методом вітрифікації. Більш того, Ігор Євгенович першим у Західній Україні здійснив ряд складних репродуктологічних процедур. Своїм досвідом лікар ділиться на різноманітних форумах, конференціях, радіо- та телепередачах, у наукових статях.
Вызов на дом
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, Репродуктолог, УЗИ-специалист Гуменецький Ігор Євгенович на Doc.ua
Ігор Євгенович має величезний досвід у сфері корекції жіночого та чоловічого непліддя будь-яких форм. Лікар виконує різноманітні діагностичні та лікувальні оперативні втручання за допомогою сучасних лапароскопічних та мініінвазивних методик.
Альтернатива, клініка репродукції людини

Консультація з питань непліддя - 200 грн., консультація акушера-гінеколога - 300 грн.

Вызов на дом
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, Репродуктолог Пурпура Роксолана Йосифівна на Doc.ua
Роксолана Йосифівна займається наданням допомоги жінкам та чоловікам, що мають проблему непліддя. Лікар проводить усі необхідні діагностичні та лікувальні маніпуляції, включно с підготовкою та проведенням ЕКЗ за різними протоколами, внутрішньоматкової інсемінації та ін.

Вызов на дом
Врач Акушер-гинеколог, Репродуктолог, УЗИ-специалист Вичковская Ирина Ярославовна на Doc.ua
Вичковська Ирина Ярославовна является квалифицированным специалистом в акушерстве и гинекологии. Обладает методом ультразвуковой диагностики. Сфера деятельности врача лечения женской половой системы, все виды женского бесплодия. Постоянно улучшает свои теоретические знания и практические навыки в интересах пациентов.