Дитячі УЗД-фахівці в мікрорайоні Виноградар

Лікар Кардіолог, Невролог, Терапевт, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Воронич Світлана Миколаївна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Світлана Миколаївна - лікар функціональної діагностики, УЗД-фахівець, кардіолог, терапевт. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань серця, дисгормональної кардіопатії, аритмії і гіпертонії т.д.
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, УЗД-фахівець Шевельова  Олеся  Сергіївна на Doc.ua
Консультація від895 грн
Олеся Сергіївна спеціалізується на дієтології та гастроентерології. Проводить аналіз харчових звичок та поточного харчування, аналіз результатів лаболаторної діагностики організму, підбирає системи харчування, складає індивідуальні програми харчування. Веде прийом дорослих та дітей від 3 років.
Лікар УЗД-фахівець, Уролог, Хірург Кушнір  Олег  Васильович на Doc.ua
Консультація від690 грн
Олег Васильович – лікар уролог, хірург, спеціаліст УЗД. Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань у сфері урології та хірургії. Виконує ультразвукові дослідження. Приймає дорослих та дітей з 16 років. Проводить малі оперативні малоінвазивні втручання в урології та хірургії (цистоскопія, бужування уретри, обрізання крайньої плоті та ін.)
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Хірург Бушуєва Валерія  Юріївна на Doc.ua
Консультація від850 грн
Валерія Юріївна - лікар акушер-гінеколог. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу, діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи в менопаузі, патологій шийки матки. Лікар проводить підбір контрацепції, гістерорезектоскопію, біопсію, встановлення та видалення ВМС (внутрішньоматкової спіралі) та інше.
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Шаталова Марина Віталіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від790 грн
Лікар УЗД-фахівець Вербицька Ірина Іванівна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Прогресивний лікар ультразвукової діагностики досконало володіє методикою проведення ультразвукових досліджень, включаючи доплерографію (УЗД судин). Спеціалізується на діагностиці різних інфекційних хвороб, включаючи ВІЛ-інфекцію, опортуністичних хвороб
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Драган Ганна Олегівна на Doc.ua
4.2
Консультація від790 грн
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Діденко Марина Володимирівна на Doc.ua
4.1
Консультація від800 грн
Я-лікар акушер-гінеколог. Моє головне завдання-зберегти і підтримати здоров'я жінок, забезпечити їм кваліфіковану медичну допомогу та допомогти відчути радість материнства.Хотілося,щоб мої пацієнтки розуміли,наскільки вони прекрасні,любили себе і дбали про своє здоров'я. Тому жіночий лікар-моє покликання, професія мого життя.
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Ігнатюк Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Консультація
Фахівець проводить ультразвукове дослідження всіх органів та систем, діагностує патологічні зміни в організмі пацієнтів. Проводить письмове розшифрування отриманих результатів досліджень. Надає пацієнту рекомендації залежно від призначеної діагностики.
Лікар Рентгенолог, УЗД-фахівець Дорошенко  Світлана  Євгенівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація
14 років досвіду в УЗД та рентгенології, кваліфікований спеціаліст, чуйна та доброзичлива до кожного пацієнта.
Показати ще 7 Лікаріautorenew