Подологи в районах Шевченківський

Лікар Подолог Соловей Катерина Віталіївна на Doc.ua
Консультація від700 грн
Спеціалістка по роботі з проблемними стопами та нігтями. Консультація та підбір догляду та вправ для стимуляції виправлення деформацій стоп/пальців. Робота з оніхомікозом та дерматомізоком (грибок).
Лікар Ендокринолог, Подолог Вербівська Ганна Сергіївна на Doc.ua
Ендокринолог, має вищу категорію. Діагностує і лікує діабетичну нейропатію (діабет стопи) - широко поширене ускладнення цукрового діабету. "Діабет стопи" - це процес патологічних змін стоп, які мають вигляд кістково-суглобових уражень, гнійно-некротичних процесів, а також виразок. Причина їх виникнення - специфічні зміни в периферичних нервах, судинах, шкірних покривах, кістках і суглобах, а також м'яких тканинах.
Лікар Подолог Кульчицька Оксана Миколаївна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в області подології має великий досвід в лікуванні захворювань стопи і нігтя, шкірних грибкових уражень, та усуненні різних деформацій. Виконує весь спектр подологічних процедур, використовуючи сучасні методи і якісну апаратуру
Лікар Подолог Штефан Світлана Володимирівна на Doc.ua
Світлана Володимирівна спеціалізується на лікуванні захворювань області стоп і на попередженні їх виникнення. Видаляє мозолі всіх стадій, бородавки, грануляції. Майстер обрізного і апаратного педикюру та манікюру.
Лікар Подолог Пшенична Аліна Костянтинівна на Doc.ua
Спеціалізується в області подології. Займається лікуванням врослих нігтів, тріщин, мозолів, натоптишів, грибкової інфекції. Виконує професійну обробку стоп, протезування нігтьової пластини. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Лікар Подолог Конєв Віталій Васильович на Doc.ua
4.7
Доктор спеціалізується на подології. Займається вирішенням таких проблем, як: оніхокріптоз, оніхогріфоз, оніхомікоз, всі стадії мозолів, натоптиші, пітливість стоп. Проводить апаратний педикюр і манікюр, лікує врослі нігті за допомогою пластин і скоб
Лікар Подолог Чижикова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар подолог, дерматолог першої категорії надає допомогу при змінах на нігтях, шкірі стопи, при наявності мозолів, натоптишів, гіперкератозу. Проводить ефективне лікування і профілактику шкірних захворювань стопи. Доктор регулярно підвищує свою кваліфікацію