Лікар Подолог Соловей Катерина Віталіївна на Doc.ua

Відгуки про Соловей Катерина Віталіївна

Консультація від700 грн
Спеціалістка по роботі з проблемними стопами та нігтями. Консультація та підбір догляду та вправ для стимуляції виправлення деформацій стоп/пальців. Робота з оніхомікозом та дерматомізоком (грибок).
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Людмила 29 Червень 2024
Лікар молодий спеціаліст, дуже грамотна. Мені дуже подобається записуватися до молодих спеціалістів, тому що вони завжди  зацікавлені, знають сучасні технології і завжди вчаться. Роботою лікаря задоволена, все було зручно, все показали та розказали, прийом сподобався
Оксана 10 Червень 2024
Візит дуже сподобався. Лікар дуже компетентна та професійна у своїй сфері, видно що добре знає свою справу. Отримала від цього візиту набагато більше, ніж навіть очікувала.
Софія 20 Квітень 2024
Вікторія 14 Квітень 2024
Прийом дуже сподобався, все дуже швидко, хороший лікар
Людмила 21 Березень 2024
Сподобався лікар, візит пройшов чудово. Я дуже задоволена роботою цього лікаря.
Олена 21 Березень 2024
Олена 10 Лютий 2024
Все гарно пройшло. Візит дуже сподобався. Лікар надала відповіді на усі запитання.
Анна 01 Лютий 2024
Лікар одразу помітила проблему, вказала на проблеми які я навіть не помічала. Лікар повністю відповіла на всі мої запитання, дала досить актуальні рекомендації, тому мені дуже сподобалася лікар