Терапевти на метро Васильківська

ПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ
Лікар Терапевт, Ендокринолог Руднєва  Ілона  Володимирівна на Doc.ua
Консультація від900 грн
Лікар-ендокринолог, терапевт. Активно займаюсь профілактикою та лікуванням хвороб внутрішніх органів, постійно слідкую за оновленими рекомендаціями профільних асоціацій, цікавлюсь новітніми підходами у лікування хвороб терапевтичного спектру та ендокринологічних захворювань. Кому раджу звернутися до мене: • Раптове збільшення або зменшення маси тіла • Виражена спрага, збільшення кількості сечі • Надмірні шкіряні висипання • Порушення сну, збудливість • Підвищена пітливість, тремор в руках • Випадіння волосся. Співпрацюю з колегами-гінекологами разом з пацієнтками по питанням: • Порушення менструального циклу • Надмірна вага • Порушення режиму роботи щитоподібної залози • Рідкісні ендокринологічні синдроми. Для кожного пацієнта має бути індивідуальний підхід та персональний план – це мій девіз!
Лікар Терапевт Решетнік Олександра Володимирівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, володіє практичними навичками реабілітаційних заходів: лікувальною фізкультурою, лікувальним масажем, відновленням патологічно змінених суглобів, обробкою ран, пролежнів, трофічних виразок, виконанням парентерального введення лікарських засобів та ін. Визначається з тактикою ведення важких хворих вдома, коригує тривалу медикаментозну терапію , знімає і розшифровує ЕКГ. Веде прийом дорослих і дітей з 6 років
Лікар Терапевт Коваленко Сергій Олексійович на Doc.ua
Сергій Олексійович займається лікуванням захворювань терапевтичного профілю у дорослих. Спеціалізується на лікуванні та реабілітації гострих і хронічних захворювань внутрішніх органів (риніт, гайморит, отит, бронхіт, ОРЗ, холецистит, гастрит, мігрень, ВСД, аритмія і ін.)