Сторінка 13: Стоматологи-ортопеди в Києві

Лікар Стоматолог-ортопед Трохимчук Ірина Миронівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ірина Миронівна надає своїм пацієнтам всі послуги з реставрації будь-якої групи зубів. Зокрема, ортопед-стоматолог займається протезуванням передніх і бічних зубів з відновленням анатомічної форми. Крім того лікує карієс на зубах, запальні хвороби ротової порожнини, в тому числі гінгівіт, глосит, пульпіт, періодонтит
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Медведков  Віктор Валентинович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедії. Проводить протезування естетичними прямими та непрямими реставраціями, профілактику стоматологічних захворювань, лікування карієсу та його ускладнень, реставрацію зубів.
Лікар Стоматолог-ортопед Мартинюк Дмитро Валентинович на Doc.ua
Консультація від150 грн
Дмитро Валентинович спеціалізується на ортопедичній стоматології, в тому числі знімному і незнімному протезуванні, установці коронок, вінірів, вкладок. Займається лікуванням адентії зубів, усуненням аномалій розмірів та форми зубів, відновлює зубний ряд
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Приступа Олександр Олександрович на Doc.ua
Олександр Олександрович спеціалізується на терапевтичній та ортопедичній стоматології. Займається лікуванням гінгівіту, карієсу, пародонтиту, періодонтиту, пульпіту, стоматиту. Проводить протезування, імплантацію, діагностику за допомогою Wax-up, відбілювання зубів та ін.
Лікар Стоматолог-ортопед Маджид Ільяс Гусенович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, гнатолог. Заступник гол.лікаря клініки CRB clinic Спеціалізується на лікуванні дисфункції СНЩС, лікуванні бруксизму, тотальному протезуванні. Працює в цифровому протоколі
Лікар Стоматолог-ортопед Богачук  Юрій Олександрович на Doc.ua
Володіє всіма сучасними техніками знімного і незнімного протезування зубів, встановлює імпланти. Спеціалізується на лікуванні і естетичній корекції дефектів зубного ряду (відколи, дефекти емалі, недосконалість форми зуба, щілини між зубами та ін.) Допомагає повернути зубам якісну естетику і функціональність без болю, з мінімальними витратами часу.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Островський Євген Володимирович на Doc.ua
До компетенції доктора входить: протезування (незнімне, умовно-знімне); малоінвазивні непрямі реставрації; тотальне і часткове протезування на імплантатах (all in 4, all in 6, мультіюніти в т.ч.)
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Раєвський Віталій  Ігорович на Doc.ua
Віталій Ігорович головний лікар клініки Rai Clinic, стоматолог хірургічного та ортопедичного профілю. Всі дії лікаря спрямовані на те, щоб досягти бажаного ефекту у відновленні пошкоджених зубів найменш травматичним способом.
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Бєлогубцев  Юрій  Олександрович на Doc.ua
Юрій Олександрович фахівець в області терапевтичної та ортопедичної стоматології, хірургії. Проводить видалення зубів, імплантацію.
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Камінський Руслан Станіславович на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює по ортопедичному напрямку даного відділу медицини, спеціалізується на виправленні дефектів зубних рядів різними видами протезування.