Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Щуцький Андрій Йосипович на Doc.ua

Відгуки про Щуцький Андрій Йосипович

Андрій Йосипович - лікар-стоматолог вищої категорії, що спеціалізується на ортопедичній та хірургічній стоматології. Володіє технікою знімного і незнімного протезування. Виробляє хірургічні втручання, пов'язані з травмами, дефектами, інфекційно-запальними процесами.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Альона 17 Жовтень 2023
Усе сподобалось - уважний лікар й хоча моя проблема (в мене зламався зубний протез) не його фаху, він все одно допоміг, показав де знаходиться лабораторія, допоміг передати. Одним словом добрий лікар.
Вікторія 06 Липень 2023
Лікар чудовий фахівець, я обирала лікаря по відгуках та по рейтингу, він виправдав всі наміри, операція була зроблена на високому рівні. Я залишалась дуже задоволена його роботою, на другий день зателефонував, щоб дізнатись моє самопочуття після операції.
Оксана 11 Травень 2021
Олександр 14 Липень 2020
Виктория 23 Червень 2020
Елена 07 Квітень 2020
Дмитрий 14 Січень 2020
Елена 12 Листопад 2019
Після візиту до цього лікаря залишилось гарне враження. Лікар кваліфікований, уважний, все пояснив мені. Запропонував декілька варіантів вирішення моєї проблеми, і підібрав найбільш ефективний. Консультація вичерпала всі мої запитання з якими я прийшла. Продовжу лікування в даного спеціаліста.
Виталина 14 Лютий 2017