Сторінка 12: Стоматологи-ортопеди в Києві

Лікар Стоматолог-ортопед Трохимчук Андрій Миронович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ортопед-стоматолог займається постановкою діагнозу і лікуванням ротової порожнини при захворюваннях стоматологічного профілю. Проводить заходи щодо підготовки порожнини рота до протезування, вибирає найбільш підходящий спосіб протезування
Лікар Стоматолог-ортопед Шумейко Андрій Олександрович на Doc.ua
Лікар Стоматолог-ортопед, Стоматолог-терапевт Резніченко Оксана Георгіївна на Doc.ua
Оксана Георгіївна – лікар-стоматолог терапевт, лікар-стоматолог ортопед
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Пурпашанг  Марям  Іраджи на Doc.ua
Марям Іраджі головний лікар клініки стоматології Marycare, стоматолог-терапевт, ортопед. Спеціалізується на художній реставрації зубів будь-якої складності, лазерній терапії, ендодонтичному лікуванні кореневої системи зубів будь-якої складності, фахівець в області естетичного протезування і комплексної діагностики та лікування. Приймає дорослих та дітей з 10 років.
Лікар Стоматолог-ортопед Чмола Михайло Ярославович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог-ортопед, виконує такі процедури, як установка вінірів, протезування зубного ряду на імплантатах, установка коронок. Лікує аномалії розмірів і форми зубів, зубний камінь, глосит, карієс та ін.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Зубков  Максим  Ігорович на Doc.ua
Максим Ігорович - стоматолог-ортопед. Спеціалізується на встановленні вінірів, становленні коронок, проведенні протезування, художній реставрації зубів. Лікар постійно удосконалює свої навички відвідуючи курси, тренінги та ін.
Лікар Стоматолог-ортопед Лебедєв  Олексій  Олександрович на Doc.ua
Олексій Олександрович - лікар стоматолог-ортопед. Спеціалізується на встановленні вінірів, коронок, протезування зубів, художній реставрація зубів. Лікар постійно удосконалює свої навички та вміння відвідуючи курси тренінги та семінари.
Лікар Стоматолог-ортопед Дубровін Олексій Вікторович на Doc.ua
Дубровін А.В. - видатний лікар фахівець в області стоматології та ортодонтії. Його досвід роботи складає більше 19 років. Спеціалізується на знятті зубних відкладень (використовує ультразвуковий скайлер), ендодонтичне лікування зубів, встановлення пломб.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед, Стоматолог-протезист Петросьян  Станіслав  Валерійович на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортопед з досвідом роботи більше 10 років. Спеціалізується на сучасних методиках протезування. Професійно встановлює будь-які види коронок, виконує імплантацію, проводить естетичну реабілітацію за допомогою вінірів.
Лікар Стоматолог-ортопед Мартинюк Богдан Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедичної стоматології. Проводить комплексне планування багатопрофільної реабілітації пацієнта, художню реставрацію зубів, відновлення зубів коронками, естетичну реконструкцію вінірами, протезування на імплантатах