Сторінка 3: Сексологи в Києві

New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Психотерапевт, Сексолог Наумова  Ксенія  Олександрівна на Doc.ua
4.0
Консультація від1600 грн
Наумова Ксенія Олександрівна – допоможе у підвищені рівня свідомості, цікавості до свого життя і бажання спробувати нові способи поведінки. Який я терапевт: Чутливий, уважний, бережний, обережний і спонтанний. Зі мною безпечно і цікаво. Своєю цікавістю до клієнтів породжую їхню цікавість та азарт до свого життя.
Лікар Андролог, Сексолог, Уролог Горзов Антон Антонович на Doc.ua
Лікар Андролог, Сексолог, Уролог Лисенко Микола Миколайович на Doc.ua
Лікар-уролог вищої категорії. Проводить діагностику і лікування захворювань сечостатевої сфери, є практикуючим хірургом урологічного профілю. Також працює в Інституті урології.
Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Жихарєва Оксана Олексіївна на Doc.ua
Має досвід роботи надання негайної, первинної психотерапевтичної допомоги в екстреній, кризовій ситуації (насильство, втрати). Спеціалізація вітчизняних і ізраїльських колег по роботі з травмою. Надає допомогу людям з труднощами в інтимному житті, порушеннями харчової поведінки, при депресії, розлученнях, фінансові кризи, конфлікти. Веде діючі навчальні та психотерапевтичні групи в Харкові і Києві. Ст. викладач у ВНЗ
Лікар Андролог, Сексолог, УЗД-фахівець, Уролог Манжура Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар уролог, андролог, сексолог. Має багаторічний досвід в лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі ускладнених випадків. Проводить діагностику і лікування захворювань статевої сфери чоловіків.
Лікар Невролог, Психіатр, Психотерапевт, Сексолог Прохорова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар Сексолог, Сексопатолог, Уролог Пивоварів В'ячеслав Дмитрович на Doc.ua
Пріоритетні напрямки роботи В'ячеслава Дмитровича - амбулаторна урологія, оперативне і консервативне лікування патологій сечовидільної системи, терапія захворювань чоловічих статевих органів, порушень репродуктивної функції. За час своєї професійної діяльності провів понад 10 тисяч операцій на органах сечостатевої системи.
Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Степаненко Олеся Анатоліївна на Doc.ua
Практичний психолог, психотерапевт, сексолог. Має багаторічний досвід в консультуванні і психотерапії з проблемами відносин: криза у відносинах, консультування пар, які перебувають в нетрадиційних стосунках, дитячо-батьківські взаємини, питання пов'язані з віковими змінами. Вирішує проблеми: низької самооцінки, ревнощів, втрати відносин. Веде тренінги, семінари, лекції
Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Королович Оксана Василівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, PhD. Кваліфікований фахівець з 20-річним досвідом в області психології відносин, системно-сімейної терапії. Перинатальний психолог, арт-терапевт тілесно-орієнтованої терапії, травма-терапії, сексолог. Спеціаліст в області логотерапії, трансперсональної психології. В процесі роботи клієнти отримають індивідуальну терапію, розбір глибинного запиту, звільнення ресурсу, наповнення енергією