Сторінка 3: Сексологи в Києві

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Уролог, Андролог, Сексолог Лисенко Микола Миколайович на Doc.ua
Лікар-уролог вищої категорії. Проводить діагностику і лікування захворювань сечостатевої сфери, є практикуючим хірургом урологічного профілю. Також працює в Інституті урології.
Моя Клініка на м. Осокорки
Вторичная консультация уролога - 400 грн.
вул. Княжий Затон, 21на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Уролог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Андролог, Сексопатолог, Сексолог Малишкін Дмитро Ігорович на Doc.ua
21рік досвіду
Я, Малишкін Дмитро Ігорович, уролог-андролог, лікар вищої категорії. Працюю з 2003 року. Консультую пацієнтів віком від 18 років. Як лікар- сексопатолог працюю з 2013 року та можу консультувати пацієнтів рiзного віку з відповідних питань. Спеціалізуюся переважно з питань андрології, репродуктології та сексопатології. Маю 10-рiчний досвiд роботи у медичних центрах репродуктології як лiкар- андролог та сексопатолог. Проводжу ОНЛАЙН- КОНСУЛЬТАЦІЇ (WhatsApp, Telegram, Viber). Напередодні консультацiï ми погоджуємо час проведення, необхiднiсть вiдео- пiдтримки, пацiєнт надсилає всі наявні актуальні результати аналізів та висновків додаткових досліджень. З кожним пацієнтом проводжу докладну консультацію тривалiстю близько 60 хвилин, в ходi якої з'ясовую, яка саме проблема у даного пацiєнта, пояснюю ïï можливi причини та розвиток. Потiм ми разом виробляємо алгоритм-тактику обстеження та лікування (якщо це необхідно). Пiсля завершення консультацiï надаю докладний друкований висновок (консультацію – інструкцію) в електронному вигляді. Основні захворювання, лікуванням яких я займаюся: чоловіче безпліддя; передчасна еякуляція; еректильна дисфункція; зниження статевого потягу (лібідо); «стертий оргазм». Діагностика та корекція андрогенного дефіциту у чоловіків (чоловічий клімакс); лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом; лікування порушення сечовипускання: прискорене сечовипускання, утруднене сечовипускання,болiсне сечовипускання.
«Медичний центр» для дорослих та дітей
Консультує ТІЛЬКИ ОНЛАЙН!!!!
вулиця Якуба Коласа, будинок 4-Б, офiс 117на карті
Святошинськийм. Святошин
Запис на онлайн-консультацію
Відкриті слоти лікаря
Лікар УЗД-фахівець, Уролог, Андролог, Сексолог Ротар Віктор Федорович на Doc.ua
Віктор Федорович багато років веде клінічну практику в якості уролога, фахівця з всебічної терапії запальної і інфекційної патології чоловічої репродуктивної сфери.
Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Жихарєва Оксана Олексіївна на Doc.ua
Має досвід роботи надання негайної, первинної психотерапевтичної допомоги в екстреній, кризовій ситуації (насильство, втрати). Спеціалізація вітчизняних і ізраїльських колег по роботі з травмою. Надає допомогу людям з труднощами в інтимному житті, порушеннями харчової поведінки, при депресії, розлученнях, фінансові кризи, конфлікти. Веде діючі навчальні та психотерапевтичні групи в Харкові і Києві. Ст. викладач у ВНЗ
Приватний кабінет психолога Жихарєвої О. О.
Індивідуальна консультація 50 хв. - 2200грн Сімейна консультація(пара) 1 год 20 хв - 3000грн
Київ, вул. Братська, 10/10, оф. 35на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Андролог, Сексолог, Уролог, УЗД-фахівець Манжура Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар уролог, андролог, сексолог. Має багаторічний досвід в лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі ускладнених випадків. Проводить діагностику і лікування захворювань статевої сфери чоловіків.
КДЦ Шевченківського району, філіал №2
вул. Пимоненка, 10на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Психолог, Сексолог Ревунець Ганна Вікторівна на Doc.ua
До компетенції доктора входить лікування таких захворювань і станів, як: тривожний розлад, депресія, соматоформні розлади, панічні атаки, афективні розлади, невротичні розлади, розлади особистості, розлади поведінки, розлади сексуальної ідентифікації, трансгендерність, сексуальна дисгармонія і дисфункція, нейрогенний сечовий міхур
Лікар Сексолог, Андролог, Уролог Мигов Віталій Григорович на Doc.ua
Віталій Григорович є фахівцем в області лікування інфекційних захворювань статевих органів, сечокам'яної хвороби, різних форм сексуальних девіацій, гормональних порушень чоловічої статевої сфери, захворювань репродуктивної системи у сімейних пар. Проводить лазерне видалення новоутворень, дроблення каменів передміхурової залози, електрорезекції і інші урологічні процедури
Лікар Сексолог, Акушер-гінеколог Шевчук Євгеній Віталійович на Doc.ua
Євген Віталійович - досвідчений фахівець в області ендокринної гінекології, сексопатології. Лікує широкий спектр захворювань статевих органів, в тому числі інфекційних і гормональних. Веде вагітних пацієнток, також допомагає при менопаузі
Лікар Сексолог, Психолог Єжова Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар консультує з питань сексуальних відносин. Спеціалізується на вирішенні проблем з відсутністю гармонії в сексі, з психосоматичними розладами сексуального характеру, передчасною еякуляцією, аноргазмією, еректильною дисфункцією, зниженням лібідо, порушенням самооцінки і конфліктними ситуаціями в сім'ї
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew