Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Саглаєва  Тетяна  Сергіївна на Doc.ua

Відгуки про Саглаєва Тетяна Сергіївна

Консультація від1400 грн
Індивідуальні консультації. Консультації сімейних пар. Конфлікти у ній чи стосунках із партнером. Кризи у стосунках. Відчуття страху, тривоги, горя, провини, сорому, образи та інших. Відсутність цілей, відсутність енергії (життєвого тонусу). Вікові кризи, (питання сенсу життя). Емоційна залежність, співзалежні стосунки. Відкриття та розвиток сексуальності, Проблеми у сексуальній сфері з партнером у відносинах. Самотність, Соціалізація, Проблеми у комунікації.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 237 відгуків

Андрій 11 Серпень 2024
Загалом візитом задоволений, але чогось не вистачило.
Володимир 09 Серпень 2024
Лікарка чудовий фахівець. Мені все сподобалось, можливо ще раз прийду.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Владислава 27 Липень 2024
Сергій 24 Червень 2024
Консультацією задоволений, все було добре, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Катерина 19 Червень 2024
Прийом пройшов добре, дякую, я залишилися задоовлена, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую!
Олександра 19 Червень 2024
Все сподобалось, я задоволена, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Олександр 19 Червень 2024
Я дуже задоволений консультацією, мені допомагає реально, продовжую співпрацювати з лікаркою, все чудово!
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Анонімно 18 Червень 2024
Лікар хороший, роботою лікаря задоволені
Юлія 16 Червень 2024
Все було добре, задоволена, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Єлизавета 08 Червень 2024
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right